گیمینگرویتی

ثبت نام

طرح کنسول‌ PS5 در اصل بزرگتر از نسخه‌ی فعلی بوده‌است

دیگر چیزی به عرضه‌ی PlayStation 5 باقی نمانده‌است، به گزارش گیمین‌گرویتی طراح PS5 گفته‌است که طرح اولیه‌ی او بزرگتر از کنسول‌ فعلی بوده‌است.

آقای Yujin Morisawa در مصاحبه با واشنگتن پست گفت که او طراح اصلی PlayStation 5 بوده‌است. او گفت که از ابتدا می‌دانسته که باید طرحی ارائه دهد که به جریان هوا و تنظیم دمای کنسول کمک کند، بنابراین طرحی که در ابتدا ارائه داد مقداری بزرگتر از حالت فعلی بوده‌است. او گفت که تیم مهندسی سونی به او گفته‌است که باید در طرح خود تغییراتی انجام دهد تا اندازه‌ی کنسول را کاهش یابد و در نتیجه طرح فعلی خلق شد.

آقای Yujin Morisawa گفت:” از اول می‌دانستم که طرح اندازه‌ی بزرگی خواهد داشت زیرا می‌دانستم که چه قدرت زیادی در این کنسول وجود دارد و چقدر جریان هوا و فضا برای تنظیم‌کننده‌ی دما مورد نیاز است. زمانی که طراحی را شروع کردم، طرح من بزرگتر از حالت فعلی بود طوری که نمی‌دانستم تیم مهندسی چه نظری خواهد داشت. این که تیم مهندسی به من گفت که این طرح بزرگ است بامزه‌ است. من مجبور شدم که تغییراتی در طرح به وجود بیاورم و اندازه‌ی آن را از طرح اولیه کوچکتر کنم.”

کنسول PlayStation 5 فردا در برخی از مناطق منتشر خواهد شد و هفته‌ی بعد در تمام جهان در دسترس قرار خواهد گرفت. این کنسول‌ در ابتدا فقط به صورت اینترنتی قابل خرید است و به صورت منطقه‌ای قفل نخواهد شد. 

نظر شما در مورد طراحی PlayStation 5 چیست؟ آیا با اندازه‌ی آن مشکلی دارید؟

آدرس شبکه های اجتماعی :

0 پاسخ به “طرح کنسول‌ PS5 در اصل بزرگتر از نسخه‌ی فعلی بوده‌است”

 1. SuperMetroid گفت:

  حتی تصور کنسول با ابعاد بزرگتر از این هم سخته مگر اینکه کلا فرم فکتور دیگه ای داشته توی طرح اولیه

 2. SuperMetroid گفت:

  حتی تصور کنسول با ابعاد بزرگتر از این هم سخته مگر اینکه کلا فرم فکتور دیگه ای داشته توی طرح اولیه

 3. محمد سلیمان پور گفت:

  می‌خواسته با کیس های خانگی رقابت کنه از لحاظ ابعاد????

 4. محمد سلیمان پور گفت:

  می‌خواسته با کیس های خانگی رقابت کنه از لحاظ ابعاد????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *