گیمینگرویتی

ثبت نام

قوانین سایت

قوانین عمومی

در انتخاب نام کاربری خود هنگام ثبت نام دقت فرمایید. شناسه هایی که در بر گیرنده کلمات زشت، نامناسب و مشابه نام مدیران سایت باشند در اولین فرصت مسدود خواهند شد. همچنین کاربران تنها مجاز به استفاده از یک شناسه کاربری فعال می باشند، در صورت مشاهده رفتاری مغایر با این قانون تمامی شناسه های فرد خاطی مسدود خواهند شد.
با توجه به اهداف سایت، بحث و گفتگو در سایت در مورد مسائل پیرامون بازی های کامپیوتری، کامپیوتر (نرم افزار و سخت افزار)، موبایل و اینترنت مجاز است و کلیه بحث های متفرقه به صورت محدود در تاپیک‌های دگیر دنبال خواهند شد که تنها مدیران و ناظمین سایت به ایجاد گفتگوی جدید در این انجمن می باشند. در صورتی که عنوانی مفید بوده و نیاز به وجود یک گفتگوی مستقل برای آن احساس می کنید با مدیران و یا ناظمین سایت تماس بگیرید.
قرار دادن تصاویر شخصیت های سیاسی، مذهبی، غیر اخلاقی و برخی نماد ها در آواتار، امضا، تصویر پروفایل تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و در صورت مشاهده، تصویر مربوطه حذف و کاربر اخطاری دریافت خواهد کرد. در صورت تکرار دسترسی کاربر قطع خواهد شد.
در صورتی که نسبت به رفتار کاربران اعتراض و یا انتقادی دارید به وسیله پیام خصوصی ‌آنرا با مدیران در میان بگذارید. چنانچه این اعتراض یا انتقاد شامل حال تحریریه یا خبرنگار سایت است موضوع را توسط مدیران ارشد سایت پیگیری کنید. موارد مربوط به اعضاء تحریریه را نیز با دبیر تحریریه در میان بگذارید. در صورت عدم توجه به سلسه مراتب پاسخی دریافت نخواهید کرد.
هرگونه پیام اعتراضی یا انتقاد آمیز که در آن نام کاربر (با هر درجه ای) به صورت مستقیم ذکر شود، بدون تذکر فوراً حذف خواهد شد.
در صورتی که دسترسی کاربری به دلیل بی توجهی به قوانین سایت برای مدتی مشخص از سایت قطع شود، کاربر خاطی در مدت تحریم حق ایجاد شناسه جدید را نخواهد داشت. اگر در این مدت کاربر اقدام به عضویت مجدد در سایت نماید در صورت مشاهده دسترسی تمامی شناسه های آن کاربر به صورت دائم قطع خواهد شد. کاربر تنها در صورتی می تواند اقدام به عضویت مجدد نماید که شناسه او به صورت دائم مسدود شده باشد.
مسئولیت کلیه محتوای (پیام، تصویر، فایل ضمیمه) ارسال شده در انجمن بر عهده کاربر ارسال کننده بوده و سایت در قبال صحت و سلامت این محتوای ارسال شده هیچ مسئولیتی نمی پذیرد.
منازعات و مشکلات شخصی خود را خارج از سایت حل کنید. گیمینگ گرویتی اجازه مطرح کردن اتهامات درست یا نادرستی که مستقیماً نام افراد یا شرکت ها را تحت تاثیر قرار می دهد، (حتی به جهت روشن کردن اذهان و در هر موضوع که باشد) را نمی دهد.
صندوق پیام های خصوصی محلی کاملاً شخصی بوده و هیچگونه نظارتی بر روی آن اعمال نمی شود و مدیران نیز توانایی بررسی کردن این قسمت را ندارند. تنها در صورت گزارش پیام توسط کاربر این امر امکان پذیر است.
کاربران در صورت مشاهده هرگونه سرپیچی از قوانین در پست های ارسال شده، در صورت تمایل با فشردن کلید “گزارش” که در تمامی پست های ارسالی موجود است می توانند مدیران و ناظمین انجمن را برای رسیدگی به موضوع آگاه سازند. توجه داشته باشید که تذکر و یادآوری قوانین فقط بر عهده مدیران است، بنابراین از کاربران عزیز تقاضا می کنیم از ارسال مواردی مانند: این خبر تکراری است، این جاش اینجا نیست، خبر چرا قفل نشده، مدیران سریعتر خبر رو قفل کنند و … جداً خودداری کنند. در صورت مشاهده این موارد فقط از گزینه “گزارش” استفاده کنید.
بحث در مورد راه های عبور از فـیـلـتـر، نرم افزارهای فـیـلـتـرشکن و مسائل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نیست. در صورت مشاهده، نوشته مربوطه حذف و با کاربر خاطی برخورد لازم خواهد شد.

قوانین ارسال مطلب

زبان نوشتاری سایت با توجه به زبان رسمی کشور، فارسی است و تمامی کاربران موظفند فقط به زبان و با فونت فارسی نوشته های خود را ارسال نمایند. نوشتن مطالب به صورت فینگلیش و یا سایر زبان های رایج در چت و … در سایت ممنوع است. اما استفاده کردن از لغات انگلیسی و ذکر متن یا جملات انگلیسی جهت توضیح و یا درک بهتر مطلب (البته با نگارش صحیح) ایرادی ندارد. عدم توجه منجر به دریافت تذکر و در مواردی قطع دسترسی می‌شود
کاربران هنگام ارسال پیام در بخش های سایت که شامل:خبرها، صفحات شخصی (پروفایل)، نظرات و … می شود می بایست از کلمات و جملات مناسب استفاده کنند. در صورت مشاهده کلمات نژاد پرستانه، زشت، رکیک و توهین آمیز بدون تذکر دسترسی فرد خاطی از انجمن ها به صورت موقت و یا دائمی قطع خواهد شد.
ارسال مطالب مرتبط با دین، سیاست، مذهب، مقدسات و مسائل مربوطه در هر نوع و روش آن (چه موافق و چه مخالف) و موضوعات غیر اخلاقی در سایت، صفحات شخصی (پروفایل) تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و د

ر صورت مشاهده مطلب فوراً دسترسی فرد خاطی از سایت به صورت موقت و یا دائمی قطع خواهد شد.
ارسال اسپم و یا مطالبی با هدف، تمسخر، تخریب، ترول، درگیری و حمله به کاربران و از بین بردن نظم سایت تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و در صورت مشاهده فرد خاطی تذکری دریافت خواهد کرد و در صورت تکرار با قطع دسترسی مواجه خواهد شد.
هنگام ارسال پیام، درصورتی که قصد بیان و یا پاسخ دادن به چند مطلب را دارید، در صورتی که مطالب به یکدیگر مرتبط باشند آنها را در یک پست ارسال کنید و از ارسال پیام های پشت سر هم خودداری کنید.
استفاده کردن از تگ مخفی کردن محتوا (Spoiler) برای بیان موضوعاتی که منجر به آشکار شدن قسمت(هایی) از بازی مانند داستان، قبل و بعد از انتشار و یا معما های آن شود اجباری بوده و تمامی کاربران موظف به رعایت آن می باشند همچنین نوشتن و مشخص کردن محتوای داخل تگ اسپویلر الزامی است. در صورت عدم رعایت، کاربر ابتدا تذکری دریافت خواهد کرد و در صورت تکرار دسترسی وی به مدت ۳ روز قطع خواهد شد. بدیهیست که انجام مجدد این عمل می تواند موجب قطع دسترسی دائم شخص گردد.