Wuchang: Fallen Feathers یک بازی RPG اکشن جدید Soulslike (بازی‌هایی که عناصر خود را از سری دارک سولز و بلادبورن و آثار میازاکی گرفته اند) است و داستان و وقایع آن در امپراتوری چین اتفاق میفتد.

به گزارش گیمین‌گرویتی، توسعه دهنده این بازی یعنی Leenzee Games بازی RPG اکشن جدید خود با نام Wuchang: Fallen Feathers با الهام از سری Dark Souls را برای کنسول ها و رایانه‌های شخصی معرفی کرد.

توسعه بازی‌های AAA در چین به وضوح در حال افزایش است و استودیوهای مختلف با نمایش اولیه بازی های آینده خود، تأثیرات زیادی بر جای گذاشته‌اند. یکی دیگر از توسعه دهندگان چینی نیز به‌تازگی و با معرفی بازی Wuchang: Fallen Feathers وارد این عرصه شده است. Wuchang: Fallen Feathers یک بازی RPG اکشن Soulslike است، به این معنی که می توانید انتظار مبارزه مشابه، مبارزه با باس فایت، برخوردهای چالش برانگیز، پیشرفت و موارد دیگر را داشته باشید. این بازی در امپراتوری چین و با تمرکز بر آخرین سالهای آشفته سلسله مینگ جریان خواهد داشت.

Wuchang: Fallen Feathers برای PC و کنسول‌ها معرفی شده است، که احتمالاً شامل نسخه PS5 و Xbox Series X|S نیز خواهد بود به ویژه وقتی توسعه دهندگان در حال چشم اندازی برای عرضه بازی در سال 2024 هستند.