به گزارش گیمین‌گرویتی، KOEI Tecmo Games در روز جمعه شروع به پخش یک لایواستریم از نسخه‌ی دموی بازی Wo Long: Fallen Dynasty از Team Ninja کرد و در آن توضیحاتی را راجع به این بازی ارائه داد. نسخه دموی این بازی از 16 تا 26 سپتامبر (25 شهریور تا 4 مهر) بر روی PS5 و Xbox Series X|S در دسترس است.

این بازی در اوایل سال آینده برای PS5 ،Xbox Series X|S ،PS4 ،Xbox One و PC از طریق استیم منتشر خواهد شد. همچنین مایکروسافت اعلام کرده است که این بازی در روز عرضه برای سرویس Game Pass و برای کنسول‌های ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. وظیفه ساخت Wo Long: Fallen Dynasty بر عهده استودیوی Team Nnja است که توسعه مجموعه Nioh را در کارنامه خود دارد. سازندگان بازی خود را اینگونه توضیح می‌دهند:

«Wo Long: Fallen Dynasty داستان دراماتیک و اکشن یک سرباز شبه‌نظامی بی‌نام را دنبال می‌کند که برای بقا در یک نسخه فانتزی تاریک از سلسله هان می‌جنگد، جایی که شیاطین قلمرو سه پادشاهی را آزار می‌دهند. بازیکنان با استفاده از شمشیر موجود در بازی بر اساس هنرهای رزمی چینی با موجودات مرگبار و سربازان دشمن مبارزه می‌کنند و سعی می‌کنند با بیدار کردن قدرت واقعی از درون شخصیت اصلی، بر مشکلات موجود غلبه کنند.»

KOEI Tecmo Games همچنین در غرفه خود در رویداد Tokyo Game Show، نسخه‌ی دموی Wo Long: Fallen Dynasty را برای تجربه مخاطبان و خبرنگاران در دسترس آنها قرار داده است.