عنوان Vampire: The Masquerade که در سبک Battle Royale بوده و به صورت رایگان عرضه خواهد شد، اکنون برای تمامی کاربران رایانه‌های شخصی از طریق Steam Early Access در دسترس قرار گرفته است.

به گزارش گیمین‌گرویتی، استودیو Sharkmob، بازی بتل رویال Vampire: The Masquerade - Bloodhunt را به صورت رایگان در Steam Early Access در دسترس کاربران PC قرار داده  و به همه بازیکنان این امکان را می‌دهد تا شانس خود را برای مبارزه و بقای خود در جهان خطرناک بازی امتحان کنند. توسعه دهندگان در Sharkmob طی نمایش‌ Future Game Show اخیر،  نشان دادند که نسخه آلفا The Masquerade - Bloodhunt ،کاراکترها و مکانیک ها را مجدداً متعادل می‌کند. بنابراین ارائه دسترسی زودهنگام به کاربران  روش خوبی برای آزمایش این تغییرات و گرفتن بازخورد از طرف گیمرها خواهد بود.

هدف فعلی این است که این فاز Early Access برای چند ماه در دسترس باشد و عنوان اصلی آن در اواخر امسال منتشر شود. بازیکنان می توانند در حین دسترسی زودهنگام Battle Pass بازی را خریداری کنند و ضمن استفاده در فاز دسترسی زودهنگام، در زمان انتشار کامل بازی نیز از آن بهره‌مند شوند چون این قابلیت به نسخه اصلی منتقل خواهد شد.

 ماجرای عنوان Vampire: The Masquerade - Bloodhunt در شهر پراگ، پایتخت جمهوری چک و در حین اجرای فرآِیند قرنطینه عمومی اتفاق می‌افتد که در ادامه گروه‌ها و دسته‌های مختلف خون آشام‌ها برای برتری نسبت به یکدیگر در آن به مبارزه می‌پردازند.

 همچنین هر قبیله ظاهر و توانایی های منحصر به فرد خود را ارائه می‌دهد. منتظر جزئیات بیشتر و به روزرسانی های توسعه دهندگان در روزهای آتی باشید.