بازی Battle Royale سری Vampire The Masquerade در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی در دسترس است ، اما به نظر می رسد توسعه دهنده در تلاش است که امسال این بازی را برای کنسول ها نیز عرضه کند.

به گزارش گیمین‌گرویتی، احتمالاً چیزهای زیادی وجود دارد که انتظار داشتید از سری  Vampire The Masquerade ببینید، اما احتمالاً یک عنوان تیراندازی بتل رویال یکی از آنها نبود. با این حال Sharkmob این عنوان را رونمایی و عرضه کرد ، جایی که شما یکی از چندین گروه خون آشام‌ها را در نبردی غرق در خون تا مرگ انتخاب می کنید. این بازی به تازگی از طریق Steam به رایانه شخصی راه پیدا کرده است اما برنامه‌ها در اینجا متوقف نمی شود زیرا امسال نیز برای عرضه روی کنسول‌ها آماده می‌شود.

Sharkmob از طریق وبلاگ رسمی پلی استیشن اعلام کرد که قصد دارد بازی را برای PS5 سونی در اواخر سال جاری منتشر کند. گفته می شود این نسخه از SSD کنسول و صدای سه بعدی به طور کامل استفاده می‌کند. هنوز مشخص نیست که آیا برنامه ای برای انتشار نسخه Xbox Series X|S در حال حاضر وجود دارد یا خیر.

نسخه کامل Vampire: The Masquerade - Bloodhunt قرار است اواخر امسال برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی منتشر شود. بازی در حال حاضر در Steam در فاز دسترسی زودرس (Early Access) قرار دارد و اگر می خواهید آن را امتحان کنید، رایگان است.