به گزارش گیمین‌گرویتی، سری محبوب Crash Bandicoot با سه‌گانه ریمیک شده خود در سال 2017 بازگشتی را داشت که طرفداران مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدند.

این مجموعه در ادامه با عرضه نسخه بازسازی شده Crash Team Racing و البته انتشار نسخه جدیدی به نام Crash Bandicoot 4: It's About Time خود را دوباره بر سر زبان‌ها انداخت و در عین حال گیمرها و مخاطبان کن سن و سال‌تر را نیز به سمت خود کشاند. این فرنچایز یک بار دیگر از زمان عرضه نسخه چهارم خود تاکنون به طرز نگران کننده‌ای در سکوت خبری فرو رفته است، و این نگرانی را برای گیمرها به وجود آورده است که ممکن است دوباره به خواب زمستانی رفته باشد!

@TheRealInsider که یک حساب کاربری توییتر است که اخیراً به لطف لو دادن اطلاعاتی از تعدادی از عناوین اصلی ویدئوگیم به شهرت رسیده است، ادعا کرده است که دو بازی جدید Crash Bandicoot در حال حاضر در دست ساخت هستند. البته ساخت یک بازی چندنفره از Crash مدتی است که در میان شایعات قرار گرفته است، اما طرفداران این مجموعه امیدوارند که یک عنوان پلتفرمر خط اصلی جدید نیز از این سری در دست ساخت است. اینکه آیا این مورد همان بازی دوم شایعه شده است یا نه، باید منتظر ماند و دید.

همچنین این موضوع که این دو عنوان ادعایی توسط چه کسی ساخته می‌شوند نیز فعلاً یک علامت سوال است. احتمالاً استودیوی Toys for Bob که سازنده بازی Crash Bandicoot 4 است، همچنان مسئولیت توسعه این سری را بر عهده خواهد داشت. البته با توجه به تمرکز تمام و کمال شرکت اکتیویژن بر روی Call of Duty ممکن است توسعه بازی‌های جدید Crash به استودیوی دیگری برون سپاری شده باشد. در آینده با گیمین‌گرویتی و جدیدترین اخبار پیرامون مجموعه Crash Bandicoot همراه باشید.

بررسی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time | مدرن‌سازی ۴ جانبه