به گزارش گیمین‌گرویتی، عنوان Mega Man Battle Network Legacy Collection در رویداد آنلاین TGS 2022 توسط ناشر بازی یعنی Capcom رونمایی شد. کارگردان بازی Masakazu Eguchi با نام مستعار Mr Famous جزئیات جدیدی از بازی را فاش کرد.

 شما با خرید این عنوان می‌توانید ده بازی جذاب از سری Mega Man که قبلا برای کنسول Game Boy Advance عرضه شده بودند را در یک پکیج عالی با بهبود‌های گرافیکی و محتوای اضافی تجربه کنید. این بازی که توسط شرکت Capcom ساخته می‌شود، به صورت فیزیکی و دیجیتالی عرضه خواهد شد که نسخه دیجیتالی آن به صورت دو بخش جدا از هم منتشر می‌شود. جلد  1 شامل Mega Man Battle Network 1 و 2 به همراه Mega Man Battle Network 3 آبی و سفید است. جلد 2 دارای Mega Man Battle Network 4 Blue Moon and Red Sun ،Mega Man Battle Network 5 Team Colonel and Team Protoman ،Mega Man Battle Network 6 Cybeast Gregar و Cybeast Falzar است.

 تریلر این مجموعه با ارزش را در ویدیو زیر ببینید:

 Mega Man Battle Network یک اثر فاخر در سبک شوت‌ دم آپ‌ سنتی و ساید اسکرول است. این بازی شامل نبردهایی است که در آن بازیکنان در یک صفحه 3×3 حرکت کرده و به حریفان خود حمله می‌کنند. هر بازی حدود ده‌ها ساعت محتوا ارائه می‌دهد. این مجموعه از نظر فنی از شش عنوان اصلی تشکیل شده است. با این حال، Mega Man Battle Network 3 تا 6 هر کدام دارای دو نسخه جداگانه هستند. 

 در این بازی شما دائما در حال نبرد آنلاین و تجارت تراشه خواهید بود. ویژگی‎‌های دیگری که به این نسخه جدید اضافه شده است عبارتند از افزایش کیفیت تصاویر برای همه بازی‌ها و صدای سه بعدی Mega Man. بخش گالری حدود 1000 تصویر از مجموعه Mega Man خواهد داشت و قسمت موسیقی‌ها نیز 188 قطعا دارد. 

Mega Man Battle Network Legacy Collection در سال 2023 برای PS4 ،Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد.