در جدیدترین تریلر منتشر شده از Total War: Warhammer 3، نگاهی به این جناح جدید و منحصر به فرد بازی می‌اندازیم که در آخرین نسخه از سری Total War، بر اساس دنیای محبوب Warhammer، با یکدیگر درگیر می شوند.

به گزارش گیمین‌گرویتی، سری Total War همیشه یکی از جذاب‌ترین سری بازی‌های استراتژیک در بین گیمرها بوده زیرا فضا و داستان آن بین درگیری‌های تاریخی واقعی و فانتزی-تخیلی خالص و ترکیبی از هر دو تغییر می‌کند. بازی بعدی این فرنچایز کاملاً در قلمرو علمی تخیلی / فانتزی قرار دارد زیرا یک قسمت دیگر در شاخه Warhammer خواهد بود. قرار بود این بازی امسال منتشر شود و در دسترس کاربران قرار گیرد، اما تاخیری چندی پیش اعلام شد، انتشار آن را به تعویق انداخت. در حالی که باید برای تجربه Warhammer 3 مدت بیشتری منتظر بمانیم، افراد سازنده در Creative Assembly مقداری از گیم‌پلی بازی را به اشتراک گذاشته‌اند که در آن چیزی شبیه به نزاع و درگیری دو گروه Nurgle و Slaanesh را شاهد هستیم:

این تریلر که آن را در بالا مشاهده کردید، پیروان Nurgle را در مقابل نیروهای Slaanesh قرار می‌دهد. در حالی که هر دو جناح با همدیگر صورتحساب تاریخی دارند، تمرکز تا حد زیادی بر روی جناح Nurgle و نحوه عملکرد واحدهای آنها است. قدرت نیروهای Nurgle حول محور طاعون و قدرت کشندگی آن قرار دارد و به نظر می‌رسد که بیشتر حملات به شکلی بر اساس گسترش بیماری انجام می‌شود.

Total War: Warhammer 3 در تاریخ 17 فوریه 2022 (28 بهمن 1400) برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود و از روز اول بر روی Xbox Game Pass نسخه PC در دسترس خواهد بود.