یوبی‌سافت بالاخره به صورت رسمی از بازی Tom Clancy’s XDefiant  رونمایی کرد که این بازی مدتی پیش با نام BattleCat لو رفته بود. این بازی یک عنوان چندنفره‌ی (Multiplayer) اول‌شخص رقابتی است که در زمان عرضه کاملا رایگان خواهد بود. بازی شامل چهار گروه مختلف می‌باشد که به عنوان Defiantها شناخته می‌شوند و این گروه‌ها تماما از سری بازی‌های قبلی Tom Clancy برگرفته شده‌اند. گروه Outcasts و Cleaners از سری بازی The Division، گروه Wolves از بازی Ghost Recon Break Point و گروه Echelon از بازی Splinter Cell. شما می‌توانید تریلر معرفی این بازی را در پایین همین صفحه تماشا کنید.

به گزارش گیمین‌گرویتی، هرکدام از شخصیت‌های بازی در یکی از این گروه‌ها قرار می‌گیرد و قابلیت‌های منحصر به‌فرد خود را دارد. افراد Cleaners می‌توانند از Flamethrower استفاده کنند، Echelonها دوربین دید در شب دارند و دیگر شخصیت‌ها نیز به همین ترتیب قابلیت‌های متفاوتی دارند. مشخصا شخصیت‌ها جدیدتری نیز به مرور زمان به بازی اضافه خواهد شد. تعداد زیادی اسلحه و attachment نیز در زمان عرضه در بازی موجود خواهد بود که هر بازیکنی در هر گروه می‌تواند از همه‌ی این سلاح‌ها استفاده کند یا حتی قبل از respawn نیز می‌تواند سلاح‌هایش را تغییر دهد. 

بازی Tom Clancy’s XDefiant در دست توسعه برای پلتفرم‌های Xbox Series X|S، Xbox One، PS4، PS5، Stadia و PC می‌باشد. همچنین اولین بتای بازی نیز در تاریخ 5 آگست مصادف با 14 مرداد برگزار می‌شود برای حضور در آن باید از طریق این لینک ثبت‌نام کنید.

تریلر معرفی(گیم‌پلی):

مصاحبه اختصاصی با سازندگان بازی: