به گزارش گیمین‌گرویتی، شرکت Prime Videos تریلری جدید از سریال درام ـ علمی‌تخیلی The Peripheral منتشر کرد. این سریال موردانتظار اثری از شرکت Kilter Films بوده و کارگردانان آن، Lisa Joy و Jonathan Nolan (سریال Westworld) می‌باشند. این سریال با اقتباس از رمانی به همین نام، اثر William Gibson ساخته شده است.

The Peripheral در تاریخ 21 اکتبر 2022 (29 مهر) اکرا خواهد شد. Chloë Grace Moretz نقش اصلی سریال با نام Flynne Fisher را به‌عهده خواهد داشت. Fisher زنی است که در سرزمینی فراموش‌شده در گوشه و کنار آمریکای آینده سعی می‌کند خانواده‌ی درهم شکسته‌ی خود را کنار یکدیگر نگه دارد. او باهوش و جاه‌طلب است اما آینده‌ای ندارد. مگر اینکه آینده به سراغ او بیاید.

 

 

از دیگر بازیکنان فیلم می‌توان به Jack Reynor (Midsommar) ،Gary Carr (The Deuce) ،Eli Goree (One Night in Miami) و Louis Herthum (Westworld) و همچنین Julian Moore-Cook (Peaky Blinders) اشاره کرد.

سریال The Peripheral از اوایل سال 2018 در شرکت Amazon در دست ساخت قرار داشته است. Nolan و Joy در سال 2019 موفق شدند پس از زحمات فراوان در شبکه‌ی WBTV، با تیم Amazon Studios قرارداد امضا کنند. این سریال در Amazon Studios و به کمک تیم Warner Bros. Television و شرکت فیلم‌سازی Kilter Films ساخته خواهد شد.

از عوامل اجرایی این سریال می‌توان به سازنده و شورانر سریال Scott B. Smith و کارگردانان Vincenzo Natali ،Greg Plageman ،Athena Wickham ،Nolan ،Joy و Steven Hoban اشاره کرد.