به تازگی دو کارگردان جدید به نام‌های Jasmila Žbanić (سازنده فیلم Aida) و علی عباسی (سازنده فیلم Border) به لیست کارگردان‌های سریال The Last of Us محصول HBO پیوسته‌اند. به گزارش گیمین‌گرویتی، این دو نفر با همکاری Craig Mazin (خالق سریال چرنوبیل) و Neil Druckman (کارگردان بازی The Last of Us) به کارگردانی این سریال خواهند پرداخت.

این سریال بر اساس یکی از فرانچایزهای محبوب استودیو ناتی‌داگ ساخته خواهد شد و قرار است تا ماجرای بازی اول این مجموعه را پوشش دهد. Sony Pictures Television، Word Games، The Mighty Mint و استودیو Naughty Dog، همگی در ساخت این سریال مشکارت خواهند داشت. این سریال به داستان بازی احترام خواهد گذاشت و قرار است تا حد ممکن به آن وفادار باشد، اما از یک کپی محض دوری می‌کند. با توجه به اینکه بازی به خودی خود سکانس‌های سینمایی زیادی در کات سین‌ها داشته است، تماشای یک اقتباس تلویزیونی از آن چندان دور از انتظار نیست.

در لیست بازیگران این سریال هم افرادی چون Gabriel Luna (از سریال Agents of S.H.I.E.L.D) در نقش تامی، Pedro Pascal (از سریال The Mandalorian) در نقش جوئل، Bella Ramsey (از سریال Game of Thrones) در نقش الی، به عنوان نقش‌های اصلی حضور دارند.

بر اساس گزارشات CBC کانادا، فیلمبرداری این سریال از تاریخ ۱۴ تیر ماه در شهر کلگری کشور کانادا آغاز خواهد شد و انتظار می‌رود تا یک سال آینده به طول بینجامد.


نظر شما راجع به این سریال چیست؟ به نظرتان می‌تواند موفق واقع شود و آیا انتخاب بازیگرهای درستی داشته است؟ نظر خود را با در میان بگذارید.