احتمالاً در آگهی شغلی پلی استیشن، به The Last of Us Remake اشاره شده باشد!یک آگهی شغلی برای یک موقعیت در استودیوی PlayStation Visual Arts احتمالاً به شایعه بازسازی The Last of Us اشاره می‌کند.

به گزارش گیمین‌گرویتی، در اوایل سال جاری افشاگری‌ها ادعا کردند که بازسازی نسخه اولیه The Last of Us در Naughty Dog در حال توسعه است. با شروع کار  PlayStation Visual Arts و همکاری با Naughty Dog که ظاهراً بر توسعه بازی‌ نظارت می‌کند، ادعا می‌شود که این پروژه دیدگاه خود را تغییر داده و ناتی داگ نقش پشتیبانی The Last Of Us Remake را بر عهده گرفته باشد!

جای تعجب نیست که هیچ خبر رسمی از سوی سونی یا توسعه دهندگان در مورد واقعی بودن یا نبودن این پروژه وجود نداشته است، اما فهرست مشاغل جدید ممکن است نشان دهد که این شایعه، واقعیت داشته است. به نظر می‌رسد آگهی استخدامی برای موقعیت قراردادی طراح بازی فنی در استودیوی پلی‌استیشن ویژوال آرتز در لینکدین بر روی بازی‌ای متمرکز شده است که سیستم‌های گیم‌پلی موجود را در چارچوب جدیدی پیاده‌سازی می‌کند و اسکریپت‌های سطحی موجود برای تعامل گیمرها با محیط را بهبود می‌بخشد. 
به نظر می‌رسد زبان موجود در فهرست گویای این قضیه است که به نوعی بازسازی یا ریمیک برای یک بازی بزرگ مربوط باشد، در حالی که ذکر مبارزات نزدیک از ویژگی‌های گیم‌پلی آن نیز جالب به نظر می‌رسد. البته هیچ کدام از اینها مدرک محکمی نیست که به بازسازی The Last of Us اشاره کند، اما به نظر می‌رسد که روز به روز به تایید رسمی در دست ساخت بودن این عنوان، نزدیک‌ و نزدیک‌تر می‌شویم.

ادعا شده است که  The Last of Us Remake از ابتدا برای PS5 در حال توسعه است و چیزی بیش از یک ارتقای ساده بصری خواهد بود و مکانیک‌های گیم‌پلی و ویژگی‌هایی را که برای اولین بار در The Last of Us Part 2 معرفی شدند، در خود جای خواهد داد.