به گزارش گیمین‌گرویتی، اولین تیزر فیلم لایو اکشن پری دریایی توسط Disney منتشر شده است. هالی بیلی نقش Ariel را در لایو اکشن موزیکال و جدید راب مارشال، که پر از ستاره‌های مشهور است، ایفا می‌کند.

 درست زمانی که فکر می‌کردید دیگر هیچی در دنیا شما را خوشحال نمی‌کند، ریمیک فیلم پری دریایی آمده است تا خاطرات سه‌دهه از زندگی شما را زنده کند! اولین نگاه به فیلم مورد انتظار Little Mermaid در رویداد D23 Expo صورت گرفت. اگرچه این فیلم تعداد زیادی از بازیگران فوق ستاره را به نمایش نمی‌گذارد، اما صحنه‌های زیبایی که در اعماق دریا تولید شده‌اند، شما را شگفت زده خواهد کرد.

 اگر انیمیشن پری دریایی را دیده باشید یا حتی مطالب منبع هانس کریستین اندرسن را خوانده باشید، شرح داستان بسیار آشنا به نظر می‌رسد: «پری دریایی کوچولو و عاشق قصه ما یعنی Ariel، بسیار زیبا و جوان بوده که تشنه ماجراجویی است. او کوچکترین و سرکش‌ترین دختر پادشاه Triton است. Ariel مشتاق است تا در مورد دریاها و عجایب آن اطلاعات بیشتری کسب کند. روزی از روز‌ها در حین تماشای دریا از سطح آب، عاشق شاهزاده Eric می‌شود که مردی بسیار جذاب است. با وجود اینکه که ارتباط گرفتن پری دریایی‌ها با انسان‌ها ممنوع است، اما Ariel باید از قلبش پیروی کند. او با جادوگر شیطانی دریا، یعنی Ursula معامله می‌کند، که به او فرصتی دهد تا زندگی در خشکی را تجربه کند، اما در نهایت زندگی او و تاج و تخت پدرش را به خطر می‌اندازد.»

 به غیر از بیلی (در نقش Ariel) و مک کارتی (در نقش Ursula)، خاویر باردم نقش پادشاه Triton را بازی می‌کند. دیوید دیگز به عنوان صدا پیشه Sebastian، جیکوب ترمبلی به عنوان صدای Flounder، آوکوافینا به عنوان صدای Scuttle Jonah Hauer-King در نقش شاهزاده Eric، آرت مالیک در نقش Sir Grimsby و نوما دومزونی در نقش ملکه Selina به روی صحنه می‌آیند.  این فیلم توسط راب مارشال کارگردانی می‌شود و آهنگ‌های جدیدی از آهنگ‌ساز اصلی یعنی آلن منکن و فردی به نام لین-مانوئل میراندا دارد.

Little Mermaid در ۲۶ می ۲۰۲۳ (5 خرداد ماه 1402) روی پرده سینماها می‌رود.