وقتی صحبت از اقتباس‌های ویدئوگیمی از فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی به میان می‌آید، در طول سال‌ها شاهد بازی‌های بد، متوسط و گاهاً خوب بوده‌ایم. اما به عقیده بسیاری از گیمرها برخی از فرنچایزهای محبوب مانند Breaking Bad هنوز باید بازی اختصاصی خود را دریافت کنند. به گزارش گیمین‌گرویتی، حالا به لطف قدرت Unreal Engine 5، ما یک تصور نسبتاً واقعی از یک بازی مبتنی بر سریال محبوب Breaking Bad بدست آورده‌ایم. در ادامه تریلر جدیدی را که اخیراً به صورت آنلاین از این پروژه منتشر شده را مشاهده می‌کنیم:

کاربر TeaserPlay که در چند هفته گذشته تریلرهای مفهومی را برای بازسازی چندین بازی ویدیویی به اشتراک گذاشته بود، این هفته کار متفاوتی انجام داده و یک تریلر مفهومی با استفاده از موتور Unreal Engine 5 از یک بازی جهان باز Breaking Bad را با بازسازی خیره‌کننده والتر وایت و جسی پینکمن با سیستم خلق چهره Metahuman به اشتراک گذاشته است. این تریلر بازخورد بسیار مثبتی را از طرف گیمرهای سراسر جهان دریافت کرده است. جهان و شخصیت‌های خلق شده توسط وینس گیلیگان برای یک بازی جهان باز در سبک Grand Theft Auto عالی بنظر می‌رسند بنابراین هیچ‌کس نباید از شگفت‌انگیز بودن این تریلر متعجب شود!

TeaserPlay درباره این پروژه جدید خود گفته: «آیا تا به حال به یک بازی ویدیویی Breaking Bad فکر کرده‌اید؟ میدونم خیلی وقته که یه بازی خوب از فیلم یا سریال ساخته نشده ولی همه گیمرهایی که سریال رو دیدند همیشه یک بازی ویدئویی را بر اساس آن رو تصور می‌کردند. ما سعی کردیم این رویا را با کمک پیشرفته ترین ویژگی Unreal Engine مانند Ray Tracing، انعکاس فضای صفحه، Lumen، Nanite و سیستم خلق چهره Metahuman به واقعیت تبدیل کنیم. 
ما از Metahuman، قدرتمندترین سیستم ایجاد چهره برای طراحی صورت والتر وایت و جسی پینکمن استفاده کردیم. این سیستم چهره مبتنی بر قابلیت Cloud و نسل بعدی ویدئوگیم است و شما آن را برای اولین بار در نسخه‌ی نمایشی بازی جدید Matrix دیدید. Unreal Engine 5 قدرت توسعه بسیاری از بازی‌های نسل فعلی و آینده را خواهد داشت، از بازی Senua's Saga: Hellblade II گرفته تا تولیدات کوچک‌تر مانند Ghost of a Tale.