به گزارش گیمین‌گرویتی، اخیراً کمپانی تولید انیمیشن Studio Colorido قراردادی چند ساله با غول صنعت استریمینگ نتفلیکس امضا کرده و طبق آن متعهد شده تا در مجموع 3 انیمه سینمایی بلند برای نتفلیکس تولید کند. این فهرست شامل فیلمی از توموتاکا شیبایاما، کارگردان فیلم A Whisker Away است. این فیلم هنوز عنوان رسمی ندارد اما انتظار می رود در سال 2024 اکران شود. 
شیبایاما در پستی که در وب‌سایت رسمی Colorido منتشر کرد، مفهوم پنهان فیلم آینده خود را توضیح داد: «فیلم جدیدی که در حال حاضر در حال برنامه‌ریزی آن هستم، داستان عشقی مرموز است که در فصل زمستان آشکار می‌شود. من می‌خواهم اثری را ارائه کنم که آهنگی باشد برای شاد کردن همه و در عین حال چیزهای خارق‌العاده‌ای را که ناگهان به زندگی روزمره و رشد عاطفی شخصیت‌ها می‌آیند، به تصویر بکشد. امیدوارم شما از دیدن آن لذت ببرید.»

A Whisker Away به کارگردانی شیبایاما در کنار جونیچی ساتو، در سال 2020 جزو عناوین انیمه‌ای اصلی در نتفلیکس بود و به طور انحصاری روی این پلتفرم در دسترس است. ماری اوکادا فیلمنامه آن را نوشته و مینا کوبوتا موسیقی آن را نواخته است. آهنگ افتتاحیه این انیمه "Hannah and Borei" و قطعه پایانی آن "Usotsuki" هر دو توسط گروه راک ژاپنی (Yorushika) اجرا می‌شوند.

به گفته کوجی یاماموتو (رئیس استدیوی کلوریدو)، هدف قرارداد با نتفلیکس خلق آثاری است که بی‌نظیر بودن جهت‌گیری خلاقانه این استدیو را نشان می‌دهند. وی همچنین افزود که برای رسیدن به این هدف بسیار تلاش کرده‌اند و در مسیر خود پیشروی خواهند کرد. او در ادامه گفت:

نتفلیکس فیلم‌ها و انیمه‌های ژاپنی را با کاربران سراسر جهان مرتبط می‌کند. برای 10 سال آینده، ما می‌خواهیم به ساخت آثار اصلی که منحصر به فرد کلرادو هستند با اطمینان ادامه دهیم. ما از این مرحله 10 ساله از زمان تأسیس خود به عنوان فرصتی برای همکاری با نتفلیکس برای ارائه آثاری فاخر و کم نظیر استفاده خواهیم کرد.

در نهایت باید گفت که Studio Colorido در حال حاضر دهمین سالگرد تاسیس خود را جشن می‌گیرد و اولین فیلم بلند آنها، Hinata no Aoshigure در سال 2013 اکران شد.