جنیفر هیل (Jennifer Hale) در نقش باستیلا شان (Bastila Shan) باز خواهد گشت و همچنین در تریلر معرفی نسخه ریمیک در نمایش گذشته پلی استیشن نیز حضور داشت.

به گزارش گیمین‌گرویتی، بازی  Star Wars: Knights of the Old Republic – Remake یکی از بزرگترین معرفی ها در نمایش اخیر پلی استیشن بود که با توجه به تعداد زیادی از اعلامیه های بزرگ این نمایش، واقعاً چیزی برای سورپرایز طرفداران ارائه داد! و به عنوان بازسازی اصلی یکی از بزرگترین و دوست داشتنی ترین RPG های تمام دوران که نام جنگ ستارگان را نیز یدک می‌کشد، انتظارات بسیار زیادی برای عرضه خواهد داشت.

توسعه دهنده این عنوان، Aspyr Media می گوید نسخه بازسازی شده به روایت بازی اصلی پایبند خواهد بود در حالی که کاملاً آن را با فناوری جدید مدرن و آماده عرضه برای نسل جدید کنسول‌ها و گیمر‌ها می‌کند، در حالی که همچنین تأیید شده است که تیم توسعه، خود دارای توسعه دهندگان مختلفی است که روی نسخه اصلی این بازی در گذشته کار کرده‌اند . در واقع ، این تنها حوزه ای نیست که سازندگان اصلی برای دنباله و بازسازی این عنوان باز می گردند! 

Ryan Treadwell تهیه کننده اصلی استودیو Aspyr، در یک پست وبلاگی در وب سایت رسمی جنگ ستارگان همراه با معرفی بازی تأیید کرد که این بازسازی شاهد بازگشت بسیاری از صداپیشگان است که در بازی اصلی نقش داشتند. یکی از آن ها جنیفر هیل خواهد بود که نقش خود را در نقش باستیل شان بازی می کند و صدایش در تریلر اعلام بازسازی قابل شنیدن است.

تردول با اشاره به صدای تریلر گفت: من می توانم تأیید کنم که این جنیفر هیل است او یک استعداد شگفت انگیز است و بلافاصله دوباره به نقش باستیلا بازگشت وقتی که با تریلر تیزر به ما کمک کرد. من فکر می کنم شما خواهید دید که برخی از صداهای آشنای دیگر نیز به این اثر باز می گردند.

Star Wars: Knights of the Old Republic - Remake در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه در Aspyr Media قرار دارد، بنابراین بعید است که در آینده نزدیک چیزی در مورد بازی بشنویم. اما می‌دانیم که در زمان عرضه، به عنوان یک انحصاری زمانی عرضه برای کنسول PS5 خواهد بود و همچنین برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر می شود.