به گزارش گیمین‌گرویتی، جف گراب (خبرنگار VentureBeat) در جدیدترین قسمت از برنامه ویژه Giant Bomb به‌نام Grubbsnax مدعی شد از نام دنباله بازی Star Wars Jedi: Fallen Order با خبر است.

گراب در این برنامه اشاره کرد که نام دنباله بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را می‌داند. سپس یکی از کاربران در بخش گفت‌وگوی زنده برنامه گفت که حدس می‌زند نام آن "Survivor" باشد. گراب هم در پاسخ به او گفت که نام بازی بعدی دقیقا Star Wars Jedi: Survivor خواهد بود. وی توضیحات بیشتری ارائه نداد.

گراب پیش از این هم مدعی شده بود که دنباله Star Wars Jedi: Fallen Order فقط برای نسل نهم کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. او گفت یکی از دلایل چنین تصمیمی این بود که بازی بعدی قطعا تا سال 2023 عرضه نخواهد شد.

شرکت EA در ماه ژانویه ساخت دنباله Star Wars Jedi: Fallen Order را رسما تایید کرد. استودیوی Respawn Entertainment وظیفه ساخت آن را برعهده دارد. این استودیو علاوه بر دنباله Fallen Order، روی دو پروژه دیگر هم که مربوط به دنیای Star Wars هستند کار می‌کند.

طبق گفته گراب، EA و Respawn قبلا سال 2022 را برای عرضه دنباله Fallen Order در نظر داشتند، اما بعدا تصمیم خود را تغییر دادند.

Peter Hirschmann، یکی از خالقین Medal of Honor و از پیشکسوتان LucasArts، در استودیوی Respawn روی پروژه دیگری از Star Wars کار می‌کند. پروژه او یک بازی تیراندازی اول شخص است که هنوز جزئیات خاصی درباره آن نمی‌دانیم جز اینکه EA ساخت آن را رسما تایید کرده است.

Hirschmann قبلا روی بازی‌های قدیمی Star Wars Battlefront و The Force Unleashed در کنار عناوینی دیگر کار کرده است. از جدیدترین کارهای او هم می‌توان به بازی Medal of Honor: Above and Beyond برای هدست‌های واقعیت مجازی اشاره نمود.