به گزارش گیمین‌گرویتی، بازی جدید Replay Game Studios به اسم Soulstice در ماه‌های آینده منتشر خواهد شد. همچنین قرار است در طول ماه اوت (مرداد-شهریور) پیش رو یک نسخه Demo نیز برای آن در دسترس قرار گیرد. در همین راستا ناشر بازی، Modus Games تریلر جدیدی از گیم‌پلی آن را منتشر کرده است که شخصیت جدیدی به نام Sir Donovan را به نمایش می‌گذارد. این شخصیت به عنوان یک Chimera شناخته می‌شود که بر مهارت‌های مبارزه‌ای خود برای از بین بردن دشمنان تکیه می‌کند.

با توجه به چیزی که از نمایش‌های بازی متوجه شده‌ایم، به نظر می‌رسد که شخصیت‌های Briar و Lute با Sir Donovan در یک جبهه قرار دارند. در تریلرهای بازی تمرکز زیادی بر بخش مبارزات بازی قرار داده شده و شاهد حملات هوایی تا حملات فوق العاده سریع گیمرها در Soulstice بوده‌ایم. همچنین سلاح‌های متنوعی هم در نمایش‌های بازی به چشم می‌خورند که بازیکنان می‌توانند در طول بازی آن‌ها را ارتقا دهند. جابه‌جایی بین سلاح‌ها در  برای وارد کردن آسیب بیشتر از طرف سازندگان توصیه شده است.

Soulstice در 20 سپتامبر (29 شهریور) برای PS5 ،Xbox Series X|S و PC منتشر می‌شود. داستان این بازی در پادشاهی Keidas اتفاق می‌افتد، جایی که Briar و Lute در حال نبرد با موجوداتی به نام Wraiths هستند و در ادامه بازی جریانات مربوط به آن‌ها را دنبال خواهیم کرد.