در تریلر جدید به نمایش گذاشته شده از بازی Sherlock Holmes: Chapter One، مروری بر چگونگی حرکت در نبردها به عنوان شرلوک هلمز جوانتر داشته باشید، همچنین نشان داده می‌شود که میتوان از همه آنها با هم اجتناب کنید!

به گزارش گیمین‌گرویتی، اواخر امسال ما شاهد توسعه بازی شرلوک هولمز از جانب Frogwares خواهیم بود که نمایش اولین فصل از این سری شرلوک هلمز، بزرگترین کارآگاه جهان را بر عهده می گیرد. فصل اول، بازی ای که گفته می‌شود بدون هیچ اضافه کاری و در سریع‌ترین زمان ممکن توسعه داده شده است، شما را در اولین پرونده مهم او و همچنین بسیاری از موارد جانبی دیگر در طول راه با کارآگاه تازه‌کار داستان همراه می‌کند. در حالی که جنبه تحقیقاتی بازی مهمترین ویژگی آن است، برخی از مبارزات نیز وجود دارد که با یک تریلر جدید به نمایش درآمده است.

در حالی که مبارزه با اسلحه در بازی رایج نخواهد بود، اما جنبه های ماجراجویی و تحقیقات آن برجسته هستند اما امکان استفاده از سلاح توسط دشمنان فراهم شده و وقتی آنها این کار را می‌کنند شما باید مانند هلمز جوان محتاط باشید زیرا او نمی تواند خسارت زیادی را متحمل شود. شما باید از پوشش و همچنین مخفی کاری برای دستگیری دشمنان خود استفاده کنید. برخی حتی از شما می خواهند بیشتر فعال باشید زیرا آنها باید در مورد محل تیراندازی فکر کنند و به جستجوی سرنخ‌های لازم بپردازند مانند دشمنانی که از زره استفاده می‌کنند یا از شما می‌خواهند از محیط استفاده کنید. در حالی که به طور متعارف هلمز تمام دشمنان خود را به طور غیر مرگبار از بین می برد، بازی به شما امکان می دهد در اینجا از خشونت استفاده کرده و بازی از این لحاظ گیمرها را محدود نخواهد کرد. ظاهراً اگر بخواهید روی داستان اصلی تمرکز کنید ، می توانید مبارزه با اسلحه را به طور کامل کنار بگذارید اما انجام آنها به شما پول می‌دهد که به شما امکان می دهد لباس بخرید یا عمارت خانوادگی خود را بازسازی کنید. 
 

Sherlock Holmes: Chapter One در 16 نوامبر (25 آبان 1400) برای PS5، Xbox Series X|S و رایانه های شخصی منتشر می شود. نسخه PS4 و Xbox One نیز بعداً ارائه خواهند شد. همچنین اطلاعات بیشتر از گیم‌پلی این عنوان در اینجا قابل مشاهده هستند.