سریال جدید Lord of The Rings که از شبکه‌ی Amazon پخش خواهد شد، در برهه‌ی تاریخی «عصر دوم» جریان دارد و در کنار مسائل دیگر، به خلق حلقه‌ی معروف One Ring خواهد پرداخت. بنابراین یکی از شخصیت‌های منفی سریال، Sauron خواهد بود، نقش منفی معروف سرزمین میانه. اما نباید انتظار داشته باشید که معرفی او در سریال قابل پیش‌بینی باشد.

به گزارش گیمین‌گرویتی‌، JD Payne، شورانر این سریال طی مصاحبه‌ی خود با مجله‌ی Total Film گفت: «می‌توان گفت که وقتی Sauron به سریال وارد می‌شود، مردم انتظار دیدن او را نخواهند داشت».

در تریلری که از این سریال در مراسم Comic-Con سن‌دیگو نمایش داده شد، شخصیتی ناشناس با بازی Anson Boon نمایش داده می‌شود که عده‌ای او را Sauron در نظر می‌گیرند. اما Amazon این مسأله را تایید نکرده است. در عصر دوم، Sauron تحت عنوان Annatar شناخته می‌شد و قابلیت تغییر شکل داشت. این موضوع شناخت او را بسیار سخت می‌کرد.

شخصیت Sauron در ابتدای فیلم The Lord of The Rings: Fellowship of The Ring نشان داده شد اما هواداران نباید از سریال انتظار مشابهی داشته باشند.

Payne در این باره گفت: «ما علاقه‌ای به بازآفرینی فیلم‌ها یا ساخت دنباله‌ی آنان نداشتیم. ما هرگز به این فکر نکردیم که به مردم بگوییم سریال ما را تماشا کنند چون ما داریم دنباله‌ی چیز دیگری را عرضه می‌کنیم. ما می‌خواهیم داستانی بگوییم که روی پای خودش بایستد».

همچنین، در مجله‌ی Total Film تایید شده است که فصل اول دارای بیش از 9500 صحنه‌ جلوه‌های ویژه می‌باشد و هواداران باید منتظر جلوه‌های ویژه‌ی زیادی در این سریال باشند.

Rings of Power در تاریخ 2 سپتامبر (11 شهریور) در شبکه‌ی Prime Video اکران خواهد شد.