به نظر می رسد یک به روز رسانی بزرگ آینده برای Returnal به تازگی برنامه ریزی شده است و نشان می‌دهد که این بازی به زودی تغییرات قابل توجهی را به خود خواهد دید.

به گزارش گیمین‌گرویتی، Returnal از زمان عرضه در اوایل سال جاری از موفقیت های مهم تجاری و بازخورد مناسبی از سوی طرفداران برخوردار بوده است، اما به نظر می رسد هنوز برنامه‌های زیادی برای آن باقی مانده است. توسعه دهنده این عنوان یعنی Housemarque ممکن است در پشت صحنه در حال کار بر روی یک به روزرسانی جدید برای بازی باشد، و به نظر می رسد که این آپدیت به زودی ارائه می شود.

همانطور که توسطPlaystationSize در توییتر مشاهده شد، یک به روزرسانی جدید برای Returnal به تازگی در نسخه پشتیبان PSN قرار گرفته و حجم آن حدود 6 گیگابایت است. این یک به روز رسانی بسیار مهم است و ممکن است نشان دهنده اضافه شدن ویژگی ها یا محتوای جدیدی به بازی اضافه باشد. یکی از ویژگی های ذخیره سازی میان مدت از زمان راه اندازی و عرضه در Returnal وجود نداشت و یکی از مورد انتظارترین ویژگی ها بود ، بنابراین ممکن است یکی از مواردی باشد که این به روز رسانی آن را به بازی اضافه کند.

Returnal در حال حاضر به طور انحصاری بر روی PS5 در دسترس است. Housemarque در اوایل سال جاری توسط پلی استیشن خریداری شد و استودیوی فنلاندی در چند مورد گفته است که بازی بعدی آنها حتی بزرگتر از Returnal خواهد بود.

 بررسی بازی Returnal | رستاخیزی در کابوس مرگ