توسعه دهندگان Returnal در Housemarque در حال توسعه محتوایی جدید هستند و طرفداران امیدوارند که آن، یک DLC جدید برای بازی ریترنال باشد.

به گزارش گیمین‌گرویتی، Returnal درحال آماده‌سازی خود برای برگشت دوباره به کنسول‌های گیمرهاست و این کار، ممکن است با توسعه یک DLC جدید انجام بگیرد! مطمئناً این خبر همان چیزی است که طرفداران به آن امیدوارند. همانطور که Housemarque به تازگی، شروع به انتشار برخی توئیت‌های جالب کرده است. همه چیز اوایل صبح امروز با توییت زیر شروع شد که بلافاصله صاحبان پلی استیشن 5 را به بحث و نظریه پردازی وادار کرد:

ما امروز یک چیز واقعا شگفت انگیز را فیلم برداری کردیم و امیدواریم به زودی بتوانیم جزئیات بیشتری از آن را با شما به اشتراک بگذاریم!

 Housemarque در گذشته اشاره کرده که روی DLC جدیدی برای Returnal کار خواهند کرد، بنابراین شاید این محتوای جدید همان DLC مذکور باشد یا شاید این نوعی ویدیو یا محتوای جانبی دیگر برای پروژه بعدی آنان باشد. با برگزاری مراسم The Game Awards 2021 در ماه آینده، بسیاری امیدوارند که در آن زمان متوجه این موضوع شوند و حداقل نمایشی از این محتوای هیجان‌انگیز را ببینند. 
بدون شک، Returnal یکی از بهترین بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن 5 است که در سال 2021 عرضه شده و کسانی که مشتاق چالش بزرگ بعدی هستند، می‌توانند در اولین قدم‌های Selen (شخصیت اصلی بازی) به سیارات بیگانه، بارها و بارها منتظر چیزهای زیادی باشند که انتظار آنان را می‌کشد! Returnal هم اکنون برای PS5 در دسترس است.