همانطور که شایعات اخیر بازی‌های سرویس پلی‌استیشن پلاس دسامبر 2021 را فاش کرده بودند، اکنون سونی لیست عناوین سرویس PS Plus این ماه را اعلام کرده است.

به گزارش گیمین‌گرویتی، این لیست شامل عناوین Godfall، Mortal Shell و Lego DC Super-Villains می‌‌باشد.

سرانجام ماه دسامبر میلادی آغاز شده و سال 2021 به آرامی در حال به پایان رسیدن است. در حال حاضر آخرین ماه سال جاری است که ما برای سرویس های اشتراکی مختلف، عناوین جدیدی را دریافت می‌کنیم. اکنون مطابق اعلام رسمی سونی، متوجه شده‌ایم که سونی با پلی استیشن پلاس چه چیزهایی را برای گیمرها و دارندگان کنسول‌های Play Station آماده کرده است، و عناوین نسبتاً بزرگی در این لیست وجود دارند که مطابق با افشای اخیر هستند.

سونی به طور رسمی سه عنوان بازی که از هفته آینده قابل دریافت هستند را معرفی کرده: Godfall برای PS5 و Mortal Shell و Lego DC Super-Villains برای PS4. در اینجا باید به چند نکته توجه داشت: Mortal Shell تنها نسخه PS4 این بازی را شامل می‌شود و نسخه بهبود یافته‌ای که اخیراً برای کنسول‌های نسل بعدی عرضه شده است را شامل نمی‌شود!

Godfall

این نسخه Godfall که در لیست پلاس قرار گرفته، همچنین یک بازی کامل نیست بلکه نسخه ای است که Challenger Edition نامیده می‌شود. به نظر می‌رسد این نسخه از بازی اصلی حذف شده و بصورت جدگانه بر Lightbringer، Dreamstones، و Ascended Tower of Trials تمرکز دارد؛ سه حالت جانبی که محتوای سطح پایانی بازی محسوب می‌شوند. این حرکت عجیبی است اما گفته می‌شود که کاربران این نسخه از گسترش سلاح‌های مرگبار و امتیازات مهارت بهره خواهند برد که احتمالاً حرکتی برای جبران ناتوانی در بخش داستانی ناقص بازی است. در همین حال، Lego DC Super-Villains هم مورد خاص خود را دارد و به نظر می‌رسد که یک نسخه کاملاً ساده از ورژن PS4 آن باشد و باز هم در این بازی، خبری از بهبودهای گیم‌پلی یاگرافیکی نسل جدید نخواهد بود!
هر سه این بازی‌ها از تاریخ 7 دسامبر (16 آذر) برای اعضای PS Plus در دسترس قرار خواهند گرفت.