به گزارش گیمین‌گرویتی، شرکت سینمایی Universal تیزری کوتاه از جدیدترین فیلم Christopher Nolan، یعنی فیلم Oppenheimer منتشر کرده است. در این فیلم، Cillian Murphy به جای J. Robert Oppenheimer، یکی از سازندگان اصلی بمب اتم ایفای نقش می‌کند. این تیزر کوتاه شب پنجشنبه‌ی گذشته در صفحات فضای مجازی Universal Pictures به نمایش در آمد و همچنان تکرار می‌شود.

 

 

از میان صدای تیک‌تاک ساعت و تصاویر ممتد انفجارهای آتشین، صدای چند شخصیت شنیده می‌شود. در ابتدای کلیپ، یک صدا می‌گوید: «دنیا در حال تغییر و باز شکل‌گیری است، این لحظه‌ی توست». کمی بعد‌تر، زمانی که Cillian Murphy در حال صاف کردن کلاه خود جلوی یک پنجره و سپس قدم‌زدن در یک راهروست، صدا می‌گوید: «تو به‌ آن‌ها قدرتی دادی که خودشان را نابود کنند و او را تبدیل به مهم‌ترین مرد تاریخ کردی».

این فیلم بازیگران بسیار مشهور و سرشناسی دارد. از جمله:  Kenneth Branagh ،Michael Angarano ،Robert Downey Jr. ،Matt Damon ،Emily Blunt ،Florence Pugh ،Rami Malek، Benny Safdie ،Josh Hartnett Dane DeHaan ،Jack Quaid و  Matthew Modine.

پس از ابداع بمب اتم طی جنگ جهانی دوم، وفاداری Robert Oppenheimer به کشور ایالات متحده از سوی مقامات دولتی مورد شک و تردید قرار گرفت. داستان فیلم اقتباسی از کتاب American Prometheus: The Triumph and Tragedy of J. Robert Oppenheimer به قلم Kai Bird و Martin J. Sherwin می‌باشد که در سال 2005 منتشر شده و موفق به دریافت جایزه‌ی پولیتزر گشت.

فیلم Oppenheimer در تاریخ 21 جولای 2023 (30 تیر 1402) در سینما‌ها اکران خواهد شد. این نخستین فیلمی است که Nolan در استودیویی غیر از خانه‌ی طولانی‌ مدت خود، یعنی Warner Bros می‌سازد چرا که استودیو Universal حق ساخت آن را در یک مزایده از آن خود کرد.