به گزارش گیمین گرویتی، به مناسبت One Piece Day (رویدادی دو روزه که به خاطر عرضه مانگای One Piece اثر ایچیرو اودا، برگزار می‌شود.) دومین تریلر انیمیشن One Piece Film: Red با زیرنویس انگلیسی در روز جمعه منتشر شد.

به عنوان بخشی از One Piece Day، این انیمیشن روز جمعه اولین نمایش جهانی خود را در Nippon Budokan داشت. صداپیشگان و کارگردان این انیمیشن، آقای گورو تانیگوچی در این مراسم حضور داشتند. Uta شخصیت جدید انیمه، اولین کنسرت زنده خود را برگزار کرد.

One Piece Film: Red در 6 آگوست (15 مرداد) در ژاپن اکران خواهد شد. این انیمیشن در 27 سالن سینما در ژاپن نمایش IMAX خواهد داشت که در کنار نمایش‌های معمولی اکران خواهد شد. این انیمه سینمایی همچنین در روز افتتاحیه MX4D ،4DX و Dolby Atmos خواهد داشت. One Piece Film: Red توسط Crunchyroll در پاییز امسال داخل ایالت متحده آمریکا، کانادا، استرالیا و نیوزلند به نمایش درخواهد آمد.

محوریت این انمیشن بر روی شخصیت جدیدی به نام Uta، دختر Shanks است. کائوری نازوکا صداپیشه شخصیت Uta است. Ado نیز صدای آواز این شخصیت خواهد بود. او همچنین موسیقی متن اصلی انیمیشن را با نام Shinjidal (پیدایش جدید) را اجرا خواهد کرد.

گورو تانیگوچی کارگردانی One Piece Film: Red را برعهده دارد. تسوتومو کوریوا فیلمنامه را می‌نویسد و خالق مانگا One Piece آقای ایچیرو اودا تهیه‌کننده اجرایی است. همچنین کنجیرو تسودا صداپیشه شخصیت Gordon خواهد بود.

ایچیرو اودا همچنین پوشش جنگی شخصیت ها را مانند تم چرم و گل‌میخ هایی برای زره قرون وسطایی دزدان دریایی Rock X را طراحی کرده است. 

چهاردهمین انیمیشن مجموعه One Piece با نام One Piece Stampede در ماه آگوست 2019 در ژاپن اکران شد و بیش از 10 میلیارد ین ( حدود 93 میلیون دلار) در باکس آفیس سراسر جهان بدست آورد. Funimation این انیمیشن را در اکتبر 2019 در سینما‌های ایالت متحده آمریکا و کانادا به نمایش گذاشت. این انیمیشن همچنین بیستمین سالگرد One Piece را جشن گرفت.

از سال 2017، انجمن سالگرد ژاپن، 22 ژوئیه را با نام One Piece Day به مناسبت سالگرد انتشار اولین مانگا One Piece به رسمیت می‌شناسد. ( اگرچه مانگا در 19 ژوئیه 1997 منتشر شد اما در واقع در 22 ژوئیه تبلیغ انتشار آن، انجام شد.)