با توجه به اینکه بازی‌های Rainbow Six Extraction و The Division Heartland در دست ساخت هستند و پشتیبانی‌هایی که بازی‌های Ghost Recon Breakpoint و Rainbow Six Siege از زمان انتشار تا به‌حال دریافت کرده‌اند، مشخص است که Ubisoft قصد دارد تا از مجوز Tom Clancy به نحواحسن استفاده کند و این یعنی بازی‌های بیشتری از این سری رونمایی خواهد شد.

به گزارش گیمین‌گرویتی، کمپانی یوبی‌سافت در صفحه‌ی رسمی توییتر خود اعلام کرد که قصد دارد یک بازی جدید از Tom Clancy را رونمایی کند. این بازی راس ساعت 22:30 امروز 28 تیر معرفی خواهد شد که با عنوان "یک بازی کاملا جدید در دنیای Tom Clancy" نامیده شده است. 

در این توییت یوبی‌سافت اعلام کرد:« فردا اتفاقات جالبی رخ خواهد داد.»(توییت مربوط به دیشب می‌باشد) و در ادامه از یک گیف در این توییت استفاده شده که ارتباط خاصی با Tom Clancy ندارد. البته مبارزه با موجودات فضایی نیز خیلی مربوط به Tom Clancy نیست اما در بازی Rainbow Six Extraction شاهد چنین مبارزاتی خواهیم بود.

چند هفته پیش یک بازی با اسم رمز BattleCat از یوبی‌سافت لو رفت که ظاهرا یک بازی اول‌شخص شوتر باتمرکز بر بخش چندنفره است که کراس‌اووری بین عناوین Splinter Cell، Division و Ghost Recon Breakpoint را به نمایش می‌گذارد. با توجه به این مورد، خیلی دور از ذهن نخواهد بود که امروز شاهد معرفی همین بازی باشیم.

تا انتشار اطلاعات بیشتر، باما همراه باشید.