به گزارش گیمین‌گرویتی، در جدیدترین تریلر فصل 3 The Mandalorian  شاهد بازگشت شخصیت‌های گروگو و دین هستیم.

اولین پیش‌نمایش ویدئویی فصل 3 سریال Mandalorian که در رویداد D23 منتشر شد کمی از صحنه‌های اکشن فصل جدید را به نمایش می‌گذارد و به عنوان نبرد نهایی، جنگی همه جانبه را برای بو-کاتان و سایر ماندالوریان‌ها ترتیب می‌دهد. فصل بعدی سریال Mandalorian قرار است در سال 2023 از طریق شبکه دیزنی پلاس پخش شود.

پیش‌نمایش کوتاه فصل 3 این سریال از جایی شروع می‌شود که The Book of Boba Fett که اساساً یک عنوان فرعی و غیررسمی از Mandalorian بود، به اتمام رسید. در تریلر فصل 3 می‌بینیم که گروگو و ماندو دوباره به یکدیگر پیوسته‌اند و تا آنجا که می‌توانند در حال لذت بردن از این اتفاق هستند اما اتحاد مجدد آن‌ها مثل همیشه مشکلات خاص خودش را به دنبال دارد.

همچنین به نظر می‌رسد که در ادامه داستان فصل قبلی، Din از فرقه ماندالوریان‌ها طرد شده است و اکنون با گروگو تنهاست. این دو نفر به جای اینکه به روش‌های ماجراجویی خود پایبند باشند، به بو-کاتان و ده‌ها تن دیگر از ماندالوریان‌ها می‌پیوندند تا به آنها در نبردهایشان کمک کنند. در حالی که اطلاعات بیشتری از طریق این تریلر به نمایش درنیامد اما به نظر می‌رسد که داستان این فصل می‌تواند بر مردم ماندالوریایی تمرکز کند که در حال باز پس گرفتن خانه و سیاره اجدادی خود هستند.