پس از ویدیوهای پشت‌‌صحنه‌‌ای که از بازیگران Ken Mitisuishi و Hiroshi Tamaki منتشر شد، SEGA ویدیویی جدید از بازی Lost Judgment منتشر کرد که Takuya Kimura تمرکز اصلی این ویدیو است. به عنوان صداپیشه برای شخصیت Takayuki Yagami، آقای Kimura دررابطه با نقش‌اش در این عنوان جدید صحبت‌هایی انجام داده است. مدیرتولید بازی Kazuki Hasokawa نیز در این ویدیو حضور پیدا می‌کند تا بخش‌های مختلف گیم‌پلی را شرح دهد.

به گزارش گیمین‌گرویتی، در این ویدیو بخش‌هایی از مدرسه‌ای که Yagami به صورت مخفی برای تحقیقات وارد می‌شود، نشان داده شده است و در کنار آن صحبت‌هایی دررابطه با موضوع زورگویی که در بازی به آن پرداخته می‌شود، انجام می‌شود. باوجود فضای سنگین و جدی بازی، همچنان فعالیت‌های سرگرم‌کننده‌ای در بازی درنظر گرفته شده. اسکیت‌بورد یکی از این فعالیت‌ها است که دربازی وجود دارد. سیستم مبارزه نیز مثل همیشه بسیار مهم است که بخش‌های از سبک مبارزه‌ی Snake در این ویدیو نمایش داده می‌شود.

با زمان‌بندی مناسب، بازیکنان می‌توانند ضدحمله‌های (Counter Attacks) مهلکی را به دشمنان وارد کنند. سیستم مبارزه‌ با سرعت بیشتر و روان‌تر از همیشه، دربازی پیاده‌سازی شده است. 

بازی Lost Judgment در تاریخ 24 سپتامبر مصادف با 2مهر برروی Xbox One، Xbox Series X|S، PS4 و PS5 عرضه خواهد شد. همچنین با توجه به شایعات اخیر مبنی بر قطع همکاری Sega با تیم‌سازنده، ممکن‌است که این بازی آخرین عنوان در این سری باشد.