به گزارش گیمین‌گرویتی، شرکت Bandai Namco قصد دارد جهان گسترده‌ی LEGO را با بازی LEGO® Brawls به کنسول‌های نسل نهم و هشتم بیاورد. این بازی مبارزه‌ای خانوادگی که توسط Red Games Co توسعه یافته‌ است، بازیکنان را در قالب شخصیت‌های لگویی قرار می‌دهد که به مبارزه بپردازند. مراحل این بازی نیز از با الهام از تم و محیط LEGO ساخته شده‌اند. LEGO® Brawls تا پایان تابستان پیش‌رو برای کنسول‌های PS5/PS4 ،Xbox Series X/S ،Xbox One و Nintendo Switch منتشر خواهد شد.

 

 

LEGO® Brawls همانطور که از بازی‌های LEGO انتظار می‌رود، تنظیمات شخصی‌سازی زیادی را به مخاطبین می‌دهد تا بتوانند مبارزین موردعلاقه‌ی خود را با استفاده از اسباب‌بازی‌های LEGO بسازند. شخصیت‌های این بازی همگی قابلیت‌ها و سلاح‌های منحصر به‌فرد دارند. از نان باگت تا مشت‌های موشکی. با وجود حالت چند‌نفره، همه‌ی اعضای خانواده می‌توانند از این بازی استفاده کنند.

حالت آنلاین بازی هم برای تجربه‌ی خانوادگی مناسب است و هم برای بازیکنانی که به رقابت‌های جهانی با Leaderboard علاقه‌مند هستند. در کنسول‌های Xbox و Switch بازیکنان می‌توانند در تیم‌های 8 نفره رقابت و همکاری کنند اما در کنسول‌های PlayStation این عدد به 4 نفر کاهش می‌یابد. در حالت آنلاین می‌توان تیم‌های 2 تا 4 نفره تشکیل داد و بسیاری از شخصیت‌های معروف لگویی برای بازی در دسترس قرار دارند که این عنوان را به تجربه‌ای منحصر به‌فرد از ژانر Brawler تبدیل می‌کند.