به گزارش گیمین‌گرویتی، چند عکس از پروژه‌ای که ممکن است نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Silent Hill باشند، توسط یک افشاساز معروف به اشتراک گذاشته شده و مدتی بعد طی ادعای کپی‌رایت حذف شدند.

کاربر AestheticGamer که سابقا با نام Duck Golem شناخته می‌شد، 4 عکس از پروژه‌ای منتشر کرد که به باور او بازی جدیدی از مجموعه‌ی Silent Hill بودند. به گفته‌ی این کاربر مدارک زیادی وجود دارند که صحت تصاویر را تایید می‌کنند.

طی چند ساعت، عکس‌های آپلودشده از توییتر حذف شده و پیغامی به‌جای آن‌ها قرار گرفت که می‌گفت: «این عکس طی ادعای حق نشر از سمت صاحب‌ اثر حذف گردید».

یکی از عکس‌ها اتاقی به‌هم ریخته را نشان می‌دهند. عکس دیگر راهرویی صورتی با نوشته‌هایی که دیوار را پوشانده‌اند و موجودی که در انتهای آن ایستاده است. عکس دیگر صورت زنی را نشان می‌دهند درحالی که پوست آن کنده شده و در زیر آن یادداشت‌هایی مانند «من از خودم متنفرم» و «آزاردهنده» دیده می‌شود.

یکی از تصاویر که تاریخ 20 اکتبر 2020 بر روی آن دیده می‌شود دارای امضای Masahiro Ito است که طراح هیولاها و سرپرست هنری سه‌گانه‌ی اصلی Silent Hill می‌باشد.

در کنار کلمه‌ی Minger (آزاردهنده) گفته می‌شود گرافیتی روی دیوار یکی از عکس‌ها می‌گوید: «او ناجی موعود نیست، بلکه پسری بسیار شر است». دیالوگی از فیلم Monty Python and The Life of Brian. می‌توان این دو سرنخ را نشانه‌ای دانست از این‌که بازی تحت تاثیر فرهنگ بریتانیا ساخته شده است.

کاربر AestheticGamer ضمن انتشار عکس‌ها، گفت: «چیزهای زیادی هست که من نمی‌توانم فاش کنم. این اخبار از منبع جدیدی به من رسیده اما برای باور کردن آن به اندازه‌ی کافی مدرک دارم. این اسامی را هم به شما می‌گویم: Anita & Maya ،SMS Message. همچنین، این تنها بازی در حال توسعه‌ی Silent Hill نیست. عکس‌ها مربوط به سال 2020 هستند پس ممکن است بازی الان کمی متفاوت به‌نظر برسد. می‌دانم خیلی‌ها به حرف من شک خواهند کرد اما مدارک شخصی زیادی دارم که ثابت کنم این موضوع حقیقت دارد. و مانند همیشه منتظر رونمایی رسمی از Silent Hill ‌می‌مانم».

عکس های زیر کمی بعد از توییتر حذف شدند و به‌دنبال آن اکانت AestheticGamer به‌دنبال اخطاریه‌ی DMCA به‌طور موقت قفل شد.


در گذشته‌، کاربر AestheticGamer به درستی فاش کرد که بازی Resident Evil 8 (که بعدها به Village تغییر نام داد) در سال 2021 منتشر خواهد شد، حالت اول‌شخص خواهد داشت، Ethan Winters در این بازی برخواهد گشت و گرگینه‌ها نیز در بازی حضور دارند.

با وجود اینکه شرکت Konami درستی این شایعات را تایید نکرده‌ است، Tom Hulett که سابقا تهیه‌کننده‌ی عنوان Silent Hill: Shattered Memories بود، از این درز اطلاعات ابراز ناخشنودی کرد.

او گفت: «اگر یک استودیو چند خبرچین داخلی دارد که مصالح بازی را به افشاسازهای معروف می‌فرستند، به اندازه‌ی کافی حرفه‌ای نیست».

در دیگر اخبار، تیم سازنده‌ی The Medium با نام Bloober سال گذشته اعلام کرد که مشغول ساخت بازی جدیدی از یک مجموعه‌ی وحشت قدیمی است که «ناشر بسیار معروفی دارد». این خبر ذهن هواداران را به سمت مجموعه‌ی Silent Hill شرکت Konami برد.

مدتی بعد، Bloober و Konami قراردادی برای همکاری امضا کردند که به این شرکت و توسعه‌دهنده اجازه‌ی همکاری در ساخت بازی را می‌داد.