هرچند سخت است که فیلمی از مجموعه‌ی موفقیت‌آمیز Jurassic Park/World را فیلم نهایی این مجموعه بدانیم، اما به‌نظر می‌رسد سه‌گانه‌ی Jurassic World به پایانی باشکوه خواهد رسید. به گزارش گیمین‌گرویتی، تریلر تازه منتشر شده از این فیلم نشان می‌دهد که چطور کارگردان این اثر Colin Trevorrow و شرکت Universal تمام قوای خود را برای ساخت این فیلم گذاشته‌اند. ممکن است در ماه ژوئن جلوه‌های ویژه‌ای از این فیلم ببینیم که تا کنون دیده نشده‌اند. به نقل از داستان فیلم:

فیلم Dominion چهار سال پس از نابودی Isla Nublar روایت می‌شود. دایناسور‌ها اکنون در کنار انسان‌ها به زندگی و شکار می‌پردازند. این تعادل شکننده آینده‌ را دستخوش تغییر می‌کند و یک‌بار برای همیشه تعیین خواهد کرد که آیا انسان برترین شکارچی سیاره‌ی زمین است یا خیر.

جدای از غیرممکن بودن این مسأله که دایناسورها بتوانند طی تنها 4 سال خود را در سراسر کره‌ی زمین ساکنن کنند و به زاد و ولدی عظیم برسند، محیط فیلم Dominion دست نویسندگان را برای ایجاد هرگونه اتفاق مهیج باز می‌گذارد. وقایع اکشن فیلم‌های سابق این مجموعه منحصر به جزایر یا عمارت‌های خاصی بوده‌اند اما در فیلم Dominion نژادهای گسترده‌ای از دایناسورها در تمام اکوسیستم‌های قابل تصور زندگی می‌کنند. تنها در تریلر تازه منتشر شده‌ی این اثر می‌توان Raptorهای پردار شناگر، Mosasaurهای قایق‌شکن و جانوری عظیم را دید که به گفته‌ی دکتر Alan Grant، بزرگترین گوشتخواری می‌باشد که جهان به خود دیده است. تعجبی ندارد که به گفته‌ی دکتر Ian Malcolm در این فیلم، پایان دنیا فرا رسیده است.