به گزارش گیمین‌گرویتی و طبق یک اعلام یک منبع برجسته، هیدئو کوجیما و تیمش در Kojima Productions ممکن است آماده باشند تا عنوان بعدی خود را در مراسم The Game Awards 2022 که در ماه دسامبر برگزار می‌شود، معرفی کنند!

هیدئو کوجیما و تیمش سخت در حال کار بر روی بازی بعدی خود هستند و به نظر می‌رسد که زمان رونمایی آن بازی چندان دور نباشد. ماجرای طنز اخیر اتفاق افتاده در رویداد Tokyo Game Show 2022، کوجیما را به شدت در سرفصل اخبار قرار داده است و به گفته یکی از منابع داخلی که اخیراً به شهرت رسیده است، ما در آینده نزدیک بیشتر درباره پروژه بعدی این توسعه‌دهنده افسانه‌ای ویدئوگیم خواهیم شنید.

کاربر @TheRealInsider در توییتر به‌طور دقیق تعدادی از افشاگری‌ها و به‌روزرسانی‌های مهم را در روزهای اخیر به بیرون منتشر کرده است: از اعلانات متعدد یوبی‌سافت درباره مجموعه Assassin’s Creed تا تریلر جدید God of War Ragnarok. این کاربر اخیراً در توییتر توییتی را منتشر کرده‌ است که فقط حاوی تصویری از هیدئو کوجیما و جف کیلی (مجری، خالق و تهیه‌کننده مراسم The Game Awards) است که نشان می‌دهد احتمالاً پروژه بعدی کوجیما در The Game Awards 2022 فاش خواهد شد. برگزاری این مراسم برای 8 دسامبر (17 آذر 1401) برنامه‌ریزی شده است.

هیدئو کوجیما و Kojima Productions در حال کار بر روی یک عنوان انحصاری Xbox در فضای ابری هستند که طبق برخی گزارش‌ها، عنوان ترسناک لو رفته Overdose است. همچنین به نظر می‌رسد که دنباله‌ای از Death Stranding نیز در دست ساخت باشد. البته این حرف‌ها فعلاً در حد گمانه‌زنی بوده و درستی یا نادرستی آنها هنوز تأیید نشده است. با گیمین‌گرویتی و اخبار پیرامون هیدئو کوجیما و پروژه‌های جدیدش همراه باشید.