به گزارش گیمین‌گرویتی، هم اکنون جدیدترین تریلر فصل دوم انیمه Made in Abyss در دسترس مخاطبان قرار گرفته و مدت زمان آن تقریباً 2 دقیقه است و پیش‌نمایشی از آنچه که ریکو در ماجراجویی جدیدش در پیش روی خود خواهد داشت، ارائه می‌کند. همچنین آهنگ آغازین این تریلر، به تمسخر آهنگ کاتاچی می‌پردازد! پخش این سریال در جولای 2022 (تیر و مرداد 1401) به عنوان آغازکننده فصل انیمه‌ای سال جدید انجام خواهد شد.

جدا از شخصیت‌های موجود در فصل اول، این تریلر اضافه شدن شخصیت‌های جدیدی را به لیست شخصیت‌های پیشین مشخص می‌کند. به عنوان مثال، تریلر به شدت بر روی فاپوتا تمرکز دارد که شاهزاده نارهاته و یک فرد کلیدی در لایه ششم Abyss است. همچنین سکانس افتتاحیه فصل 2 نیز در پس زمینه این ویدیو پخش شد. در ادامه می‌توانید به تماشای تریلر جدید فصل دوم Made in Abyss بپردازید:

عنوان کامل فصل دوم Made in Abyss Made in Abyss: The Golden City of the Scorching Sun است. اخبار مربوط به آن برای اولین بار در ماه نوامبر 2021 اعلام شد و پنجره انتشار آن نیز برای آپریل 2022 اعلام شده بود. داستان Made in Abyss بیانگر ماجراجویی Riko است که به همراه دوست رباتی خود Reg وارد پرتگاه خطرناکی می‌شود تا به دنبال مادرش Lyza بگردد.

پخش فصل دوم Made in Abyss در جولای 2022 آغاز خواهد شدو تاکنون هیچ تأییدیه‌ای در مورد انتشار بین‌المللی یا دوبله انگلیسی آن وجود ندارد. فصل اول Made in Abyss در Amazon Prime Video و Adult Swim .پخش شد و برای تماشای مجدد هم در دسترس مخاطبان این شبکه‌ها قرار دارد.