Halo Infinite پیش از پایان ماه سپتامبر دو رویداد آزمایشی دیگر در بخش چند نفره خود خواهد داشت.

به گزارش گیمین‌گرویتی، اولین پیش نمایش فنی بازی بین 29 جولای تا 1 آگوست انجام شد و اکنون توسعه دهنده این عنوان یعنی 343 industries دو تست دیگر برای این آخر هفته و  آخر هفته بعدی برنامه ریزی کرده است.

سازندگان در جدیدترین پست وبلاگ خود این خبر را تأیید کردند و مدیر انجمن جان جونیشک (John Junyszek) اظهار داشت: به نظر می‌رسد همین دیروز در اولین پیش نمایش گیم‌پلی چند نفره خود در حال مبارزه با ربات ها بودیم! اکنون با نزدیک شدن به زمان عرضه، زمان آن فرا رسیده است که منتظر دومین و حتی بزرگترین پیش نمایش‌های  خود در این باره باشیم.

رویدادهای جدید از 23 تا 26 سپتامبر (1 تا 4 مهر 1400) و 30 سپتامبر تا3 اکتبر (8 تا 11 مهر) اجرا می‌شود و بر بخش چندنفره به‌صورت تمام عیار متمرکز می‌شود و از 13 سپتامبر (22 شهریور) به مرور زمان کاربران مختلف با حساب های واجد شرایط برای تجربه آنها دعوت خواهند شد.

تجربه این تست ها شامل موارد زیر خواهد بود: ورزشگاه اجتماعی (شامل حالت های مختلف و نقشه جدید در روز یکشنبه 26 سپتامبر) - Bot Arena (شامل حالت های مختلف) - نبرد تیمی بزرگ (شروع 30 سپتامبر - 3 اکتبر) - سه حالت در Fragmentation - حالت آموزش- سفارشی سازی- برنامه Halo Waypoint جدید و تجربیات تحت وب دیگر.

ماه گذشته مایکروسافت تاریخ انتشار Halo Infinite را در 8 دسامبر 2021 (17 آذر 1400) تأیید کرد.این بازی که توسط 343 Industries توسعه یافته است، ابتدا برای  Xbox Series X|S و PC و کنسول‌های نسل هشتم مایکروسافت در سال 2020 برنامه ریزی شده بود، اما به دلیل نگرانی از کیفیت نهایی بازی به تعویق افتاد.