در ماه جاری میلادی، عناوینی از جمله Halo Infinite، Among Us، Final Fantasy و موارد دیگر برای Xbox Game Pass عرضه می‌شوند.

به گزارش گیمین‌گرویتی، مایکروسافت اولین موج از عناوین خود را که در ماه دسامبر برای Xbox Game Pass عرضه می‌شوند را معرفی کرد. این لیست از فردا و با عناوین ANVIL و Final Fantasy 13-2 برای کنسول ها و رایانه شخصی شروع می‌شود. برای کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و سرویس ابری هم، Archvale، Lawn Mowing Simulator Rubber Bandits، Stardew Valley و Warhammer 40,000: Battlesector نیز در دسترس قرار خواهند گرفت.

همچنین بازی شبیه‌ساز Space Warlord در 7 دسامبر منتشر می‌شود، در حالی که کمپین و بخش داستانی Halo Infinite هم سرانجام در 8 دسامبر (17 آذر) برای سرویس Cloud، کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی راه‌اندازی می‌شود (تریلر بخش داستانی را از اینجا ببینید). در 9 دسامبر، Strawhat Pirates به عنوان One Piece: Pirate Warriors 4 اضافه می‌شود و برای کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و فضای ابری در دسترس قرار می‌گیرد. در نهایت Aliens: Fireteam Elite و Among Us اولین موج عناوین را پس از انتشار در 14 دسامبر به پایان می‌رسانند.

البته تعدادی عناوین نیز وجود دارند که در ماه دسامبر این سرویس را ترک خواهند کرد. می‌توانید لیست کامل این عناوین را در پایین بررسی کنید:

  • Beholder (Cloud and Console)-
  • The Dark Pictures: Man of Medan (Console and PC)-
  • Guacamelee! 2 (Cloud, Console, and PC)-
  • Unto The End (Cloud, Console, and PC)-
  • Wilmot’s Warehouse (Cloud, Console, and PC)-
  • Yooka-Laylee and the Impossible Lair (Cloud, Console, and PC)-

 

با توجه به اینکه The Game Awards 2021 در تاریخ 9 دسامبر (18 آذر) برگزار می‌شود، باید منتظر جزئیات بیشتر در هفته‌های آینده درباره مایکروسافت و سرویس Game Pass باشیم.