به گزارش گیمین‌گرویتی، به‌نظر می‌رسد چندین ویدیوی کوتاه از بازی مورد انتظار شرکت Rockstar یعنی GTA 6 در فضای مجازی لو رفته‌اند. این بازی‌ها تصویر اولیه‌ای از بازی پیش رو در اختیار ما قرار می‌دهند.

این افشاسازی اولین بار در سایت GTA Forums توسط یکی از کاربران شروع شد. پست این کاربر شامل یک فایل زیپ با عنوان 90 ویدیو از GTA 6 بود. با وجود اینکه برخی از اعضای انجمن فکر می‌کنند این افشاسازی‌ها تقلبی هستند، کاربر Teapotuberhacker به اعضا اطمینان داد که افشاسازی حقیقی است. این کاربر ضمن درز دادن تصاویر داده‌ی بازی، ادعا کرد که درز اطلاعاتی اخیر شرکت Uber نیز کار او بوده است.

کمی پس از آن، ویدیوهای لو رفته از GTA6 به سرعت در سراسر شبکه‌های اجتماعی مانند Twitter ،Youtube ،Reddit و غیره پخش شدند. با وجود اینکه عده‌ای در صحت این فیلم‌ها شک دارند، بخش عمده‌ای از کاربران می‌گویند که فیلم‌ها برای جعلی بودن بیش از حد تر و تمیزند. در هر صورت، جامعه‌ی GTA منتظر پاسخی مناسب از سمت شرکت Rockstar می‌باشد. به باور هواداران، پاسخ رسمی شرکت Rockstar می‌تواند صحت یا دروغین بودن این فیلم‌ها را مشخص کند.

 

 

در حال حاضر به‌طور کامل مشخص نیست چه عناصری از بازی توسط این افشاسازی لو رفته است. اما برخی اشاره می‌کنند که این فیلم‌ها متعلق به نسخه‌ی پیش‌آلفای بازی در سال 2021 می‌باشند.

به‌جز آن، بیشتر ویدیوها از دوران توسعه‌ی بازی بین سال‌های 2021 و 2022 می‌باشند.

 

GTA6 به شهر Vice City بازخواهد گشت

همچنان که هوادران بر سر صحت افشاسازی‌ها بحث می‌کنند، به‌نظر می‌رسد که دنیای GTA6 به شهر محبوب Vice City و به قسمت South Beach بازخواهد گشت.

بنا بر اطلاعات لورفته، نقاط محبوب نقشه‌ی Vice City از بازی سابق GTA در بازی GTA6 نیز حضور خواهند داشت. نقاطی مانند Malibu Club. به‌علاوه، نقطه‌ی جدیدی با نام Port Gellhorn نیز بخشی از نقشه به‌نظر می‌رسد.

 

یکی از شخصیت‌های اصلی مونث بوده و نام او Lucia است

می‌توان یکی از بزرگترین شایعات درمورد GTA 6 را درمورد شخصیت‌ اصلی آن دانست. عده‌ای معتقدند که GTA6 شامل اولین شخصیت اصلی مونث بازی خواهد بود و نام او Lucia است. به‌علاوه، تصاویر لو رفته نام شخصیتی دیگر به نام Jason را نیز لو می‌دهند. یعنی ممکن است بازی برخلاف GTA V که 3 شخصیت اصلی داشت، دارای 2 شخصیت باشد.

 

سلاح‌ها و سیستم تیر‌اندازی بازسازی شده‌اند

بخشی از اطلاعات افشا شده به سیستم استفاده از تفنگ‌ها و تیراندازی در GTA 6 می‌پردازند. در کلیپ‌های افشا‌شده می‌توان دید که نحوه‌ی استفاده از تفنگ با نسخه‌ی قبلی این مجموعه تفاوت زیادی دارد. به علاوه، بازیکنان برای اولین بار قادر خواهند بود تفنگ‌های دیگر را ا روی زمین بردارند.

 

محتوای افشا شده هر ثانیه در حال افزایش بوده و هر لحظه چیز جدیدی منتشر می‌شود. با وجود اینکه بخش اعظم جامعه‌ی طرفداران این افشاسازی‌ها را واقعی می‌دانند، عده‌ای نیز تصمیم گرفته‌اند با شک و تردید به این فیلم‌ها نگاه کنند.

شرکت Rockstar Games تا کنون بیانیه‌ای رسمی درمورد این افشاسازی عظیم منتشر نکرده است و نکاتی که توسعه دهندگان درمورد این درز اطلاعاتی دارند قطعا شنیدنی خواهد بود. در ضمن، بازی GTA 6 سال‌ها با عرضه فاصله دارد و تصاویر منتشر شده نشان می‌دهند که Rockstar برای عرضه‌ی اثری شاهکار، از وقت خود به نحو احسن استفاده می‌کند.