بخش داستانی و تک نفره Gran Turismo 7 با هدف ارائه روح بازی‌های قدیمی این سری ساخته خواهد شد. 

به گزارش گیمین‌گرویتی، جزئیات جدیدی که در بلاگ PlayStation ذکر شده است عنوان می‌کند که کاربران برای تجربه انفرادی و همچنین جمع آوری خودرو در حالت GT Café و Livery Editor ، به "اتصال دائم به اینترنت" نیاز خواهند داشت. اگر بازیکنان کنسول خود را بصورت آنلاین در اختیار نداشته باشند، احتمالاً این بازی باکمبود محتوا همراه خواهد بود همانند آنچه که در نسخه Gran Turismo Sport شاهد بودیم.

البته این موضوع چندان تعجب آور نیست، زیرا همانطور که اشاره کردیم این مورد برای GT Sport نیز یکسان بود که با واکنش‌های نه‌ چندان مثبت منتقدین و کاربران مواجه شد. مطمئناً برخی از بازیکنان تعجب خواهند کرد که چرا نمی توانند از کمپین تک نفره بدون اتصال به اینترنت لذت ببرند، به خصوص اگر به طور مستقل از حالت‌های چند نفره این بازی، بخواهند بخش تک نفره را تجربه کنند!

احتمالاً این چیزی است که Polyphony Digital باید قبل از تاریخ انتشار عنوان 4 مارس با جزئیات بیشتری در مورد آن صحبت کند، زیرا در حالی که اکثر مردم این روزها کنسول های خود را به اینترنت متصل کرده اند، این مورد به ندرت مورد نیاز علاقه مندان است.

Gran Turismo 7 از سوی استودیو Polyphony Digital در تاریخ 4 مارس 2022 (13 اسفند 1400) بصورت انحصاری برای PS5 و PS4 منتشر خواهد شد.