به گزارش گیمین‌گرویتی، در برنامه دیشب Playstation Showcase بازی‌های چشم گیری معرفی و بررسی شدند که از مهمترین آنها می‌توان به God Of War: Ragnarok اشاره کرد؛ در بین اخباری که از این بازی اعلام شد، یک خبر خیلی به چشم آمد و آن‌هم کنار رفتن کارگردانی بود که God Of War 2 و آخرین نسخه منتشر شده از این بازی یعنی God Of War 2018 را کارگردانی کرده بود، یعنی Cory Barlog. به جای او اما Eric Williams برای کارگردانی این عنوان انتخاب شد؛ طراحی که نقش پررنگی در تولید مجموعه خدای جنگ داشته است.

همچنین آهنگساز آهنگ‌های فوق العاده نسخه قبل این بازی تایید کرد که در این نسخه نیز قرار است با سازندگان بازی همکاری کند تا آهنگ‌های چشمگیر دیگری برای این مجموعه خلق کند.

 اریک ویلیامز، کارگردان این نسخه در طی صحبت‌هایش گفت که هسته داستان این بازی از نظر احساسی قوی خواهد بود. در این نسخه رابطه بین Kratos و Atreus محور اصلی داستان خواهد بود. او همچنین درباره نقش Ragnarok ،Odin و Thor در داستان نیز صحبت کرد.

از اخبار دیگری که منتشر شد، مشخص شد که Thor و Ferya نقش‌های منفی بازی را ایفا خواهند کرد. طبق صحبتهای سازندگان، در این بازی دست گیمرها برای جنگیدن در میادین بازتر است و به روشهای متنوعی می‌توانند از جنگ و درگیری با پیروزی بیرون بیایند.

یک خبر قابل توجه دیگری هم در بین اخبار و مصاحبه‌های منتشره بود که در این نسخه بازیکنان می‌توانند به هر 9 سرزمین راه یابند، بر خلاف نسخه‌ پیشین که این امکان وجود نداشت و تنها میشد به 6 سرزمین سفر کرد. پس در این نسخه سرزمین‌های Vanaheim ،Svartalfheim و Asgard حضور خواهند داشت که می‌تواند خبر خوبی برای بازیکنان باشد.

 همچنین در مناطق قبل، شاهد محل‌های جدیدی خواهید بود که به جذابیت‌های بازی اضافه می‌کنند. Orlady می‌گوید:"گشتن در سرزمین‌ها شمارا به همه‌جا می‌برد. از جنگل‌های دگرجهانی تا شبکه‌های استخراج زیرزمینی تودرتو. این رویه جدید در مجموعه شمارا به مناطق زیبا، گوناگون، رمزآلود و متنوع تری نسبت به نسخه‌های پیشین می‌برد."

تریلر این بازی را در این زیر می‌توانید مشاهده کنید. 

این بازی قرار است در سال 2022 برای PS4 و PS5 منتشر شود. چقدر منتظر انتشار این بازی هستید؟