طبق اعلام سازندگان God of War: Ragnarok، دنباله بعدی این مجموعه نتیجه گیری نهایی از حماسه دنیای نورس خواهد بود و نشان می‌دهد که این سری می‌تواند در آینده به افسانه های جدید و متنوع دیگر بپردازد.

به گزارش گیمین‌گرویتی، با God of War 2018، سری معروف استودیو SIE Santa Monica Studio، یعنی مجموعه God Of War داستان اساطیر یونانی را که در آن شروع شده بود و مدتها در آن گیر کرده بود، را پشت سر گذاشت و به جای آن وارد قلمرو نورس شد و بسیاری انتظار داشتند که این دوره جدید ادامه‌دار باشد. برای مدتی طولانی انتظار عمومی این بود که این داستان جدید سه گانه است، اما به نظر می‌رسد استودیو سانتا مونیکا آماده است تا تنها در دو بازی همه چیز را به پایان برساند.

در طول مصاحبه های پس از نمایش گذشته پلی استیشن، تأیید شد که God of War: Ragnarok آخرین بازی در حماسه نورس سری خواهد بود، ابتدا توسط Hermen Hulst ، رئیس استودیوها و بخش سرگرمی پلی استیشن، و سپس توسط Eric Williams که به عنوان کارگردان بازی،  جانشین کوری بارلوگ شده است.

وقتی از ویلیامز درباره نقش راگناروک در داستان پرسیده شد،گفت: 

شما نمی توانید بازی را God of War: Ragnarok بنامید و اجازه ندهید Ragnarok در بازی اتفاق بیفتد. این واقعه قرار است در بازی اتفاق بیفتد و ما به‌ وسیله آن زنجیره دنیای نورس در سری خدای جنگ را قطع می کنیم.

البته بسیاری از دنیاها و داستان‌های اساطیری هنوز وجود دارد که God of War می تواند به آنها سر بزند. در حقیقت God of War 2018 خود نکات احتمالی بیشتری برای آنها داشت، از جمله برای اساطیر مصر. البته نحوه انتخاب استودیو سانتا مونیکا برای پایان دادن به God of War: Ragnarok در حالی که راه را برای حماسه های بیشتری باز می‌گذارد، باید دیده شود.

God of War: Ragnarok در تاریخی نامعلوم در سال 2022 برای PS5 و PS4 عرضه می شود.