به گزارش گیمین‌گرویتی، جدیدترین تریلر از اسپین آف جدید Game of Thrones به‌نام House of The Dragon توسط HBO منتشر شد.

این سریال که با الهام از کتاب George R. R. Martin به نام Fire & Blood ساخته شده است، مقدمه‌ای بر وقایع سریال Game of Thrones می‌باشد. درحالی که Game of Thrones به ماجرای آخرین Targaryen برای بازپس‌گیری تاج و تخت می‌پرداخت، House of The Dragon ماجرای سلطنت خونینی را روایت می‌کند که منجر به پایان نسل Targaryenها خواهد شد.

 

 

در این تریلر می‌توان اجداد بعضی از خاندان‌های معروف Game of Thrones را دید که در حال ادای احترام و سوگند به پادشاه Viserys Targaryen هستند. مانند Lord Rickon Stark، از نیاکان معروف خاندان Stark که بیننده‌ها او را می‌شناسند، Boremund Baratheon، از اجداد Robert و همچنین Corlys Velaryon، رهبر خاندانی که در سریال Game of Thrones تسلیم Baratheonها شد.

جالب توجه است که این رهبران وفاداری خود را نه تنها به شاه Viserys، بلکه به دختر و جانشین او، Rhaenerya نیز اعلام می‌کنند. با توجه به اینکه تاریخ Westeros شامل پدرانی است که سلطنت را به دست پسران خود سپرده‌اند، اعلام Rhaenerya به‌عنوان جانشین شاه Viserys باعث ایجاد درگیری‌های زیادی (به‌خصوص در درون خاندان) خواهد شد.

George R. R. Martin تهیه‌کننده‌ی اجرایی این سریال و یکی از سازندگان آن است و در کنار او نویسندگانی مانند Ryan Condal ،Miguel Sapochnik و Sara Hess نیز فعالیت می‌کنند.

بخشی از بازیگران این سریال عبارتند از:

  1. Paddy Considine در نقش Viserys Targaryen
  2. Matt Smith در نقش شاهزاده Daemon Targaryen
  • Olivia Cooke در نقش Alicent Hightower
  • Emma D'Arcy در نقش شاهدخت Rhaenys Targaryen
  • Fabien Frankel در نقش Ser Cristol Cole
  • Sonoya Mizuno در نقش Mysaria
  • Rhys Ifans ر نقش Otto Hightower

House of The Dragon تنها شروع پروژه‌ی گسترش جهان Game of Thrones خواهد بود. درحالی که HBO ساخت 5 سریال اسپین‌آف برای پر کردن جای خالی Game of Thrones را در نظر داشت، تنها House of The Dragon به مرحله‌ی تولید رسید. هرچند، فیلم و سریال‌های دیگری از این مجموعه معرفی شدند. مانند سریالی بر اساس رمان‌های Dunk and Egg از George R. R. Martin، سریال انیمیشنی HBO Max و 3 پروژه‌ی عظیم دیگر که می‌توانند ساخته شوند:

  • 10.000 کشتی، درمورد شاهدخت جنگجو، Princess Nymeria، بنیانگذار Dorne
  • داستانی در Flea Bottom، محله‌ی فقیرنشین King's Landing
  • 9 سفر، درمورد Corlys Velaryon دریانوردی افسانه‌ای در تاریخ Game of Thrones

House of The Dragon در ماه آگوست پیش‌رو منتشر خواهد شد.