در جدیدترین اخبار، یوبیسافت اعلام کرد که مراحل توسعه عنوان پرنمایش و پر سروصدای این روزهای صنعت بازی یعنی Far Cry 6 به پایان رسیده است.

به گزارش گیمین‌گرویتی، بر اساس پست اخیر حساب رسمی توییتر بازی ، بازی Far Cry 6 یوبی سافت اصطلاحاً گُلد شد و توسعه اصلی بازی به پایان رسیده است و عنوان آماده تکثیر و عرضه برای پلتفرم های مختلف شده است.

داستان بازی بر دنی روخاس، از افراد محلی کشور یارا تمرکز دارد که به دنبال فرار از حکومت مستبدانه آنتون کاستیلو با بازی و صداگذاری جیانکارلو اسپوزیتو (همان گاس فرینگ خودمان در برکینگ بد) است. متأسفانه، کاستیلو با قایق پناهنده ای که دنی سوار شده بود برخورد می کند و تقریباً همه سرنشینان را از بین می‌برد. پس از زنده ماندن از این اتفاق ، دنی به دنبال انتقام است و برای انجام این کار با گروه لیبرتاد همراه می‌شود و یارا را در این راه آزاد می‌کند.

Far Cry 6 با دارا بودن بزرگترین  جهان دنیای باز این مجموعه، به همراه بزرگترین مجموعه سلاح های موجود، توسط Ubisoft Toronto و با همکاری 9 استودیوی دیگر Ubisoft توسعه یافته است و در تاریخ 7 اکتبر (15 مهر 1400) برای Xbox Series X|S ، Xbox One ، PS4 ، PS5 ، PC و Google Stadia منتشر می‌شود.

 همچنین می‌توانید سیستم مورد نیاز Far Cry 6 برای رایانه‌های شخصی را گیمین‌گرویتی مطالعه کنید.