به گزارش گیمین‌گرویتی، پس از شایعات هفته‌ی گذشته که از ساخت بازی رسمی Black Panther توسط شرکت EA خبر می‌دادند، اکنون به‌نظر می‌رسد EA، بازی دیگری از Marvel نیز در دست ساخت داشته باشد. Jeff Grubb، خبرنگار صنعت گیم، این خبر را در جدیدترین استریم توییچ برنامه‌ی Game Mess Mornings منتشر کرد و گفت که این عنوان، یک بازی تک‌نفره خواهد بود.

جزییات بیشتری از این عنوان اعلام نشده‌اند اما افشاساز زبردست، Tom Henderson می‌گوید که این بازی احتمالا Iron Man می‌باشد. با درنظر گرفتن این که هیچ دلیل محکمی برای اثبات این شایعه وجود ندارد، Tom از مخاطبان خواست تا این خبر را جز شایعات نگه دارند.

در واقع، انتشار عنوان Iron Man چندان غیرمنتظره نخواهد بود. استودیو Camoflaj و شرکت Sony در ماه ژوئن سال 2020 عنوان Marvel's Iron Man VR را برای PlayStation VR منتشر کردند. در این بازی شوتر اول‌شخص، بازیکنان می‌توانستند به کمک زره Tony Stark به آسمان‌ها پرواز کرده و دشمنان را منفجر کنند. جدا از واکنش نه چندان مثبت منتقدین، این بازی به‌خوبی نشان می‌دهد یک عنوان با محوریت Iron Man چگونه می‌تواند باشد.

البته، همانطور که Henderson گفت، تمامی این اخبار در حد شایعه هستند. مشخص نیست بازی موردبحث در چه مرحله‌ای از توسعه قرار دارد و یا بر اساس چه شخصیتی ساخته می‌شود. با ما همراه باشید.