عنوان Deathloop جدیدترین ساخته‌ی استدیو Arkane تا ساعاتی دیگر به صورت رسمی عرضه خواهد شد و اکنون نقد‌ها و نمرات این عنوان در سایت متاکریتیک اعلام شده است. این عنوان که در حال‌حاضر به صورت انحصاری برروی PlayStation 5 و PC عرضه شده، به‌نظر می‌رسد که توانسته نظرات مثبتی را از منتقدین دریافت کند. Deathloop یک عنوان با محوریت تکرار در یک حلقه‌ی زمان است که در ابتدا در مراسم رونمایی از کنسول PS5 معرفی شد. اکنون، گیمین‌گرویتی خلاصه‌ای از نقدهای این بازی را برای شما تدارک دیده که به شرح زیر می‌باشد:

IGN 100

Deathloop با استفاده از بخش‌های تحقیق و بررسی و سیستم مبارزات راضی‌کننده، توانسته یک ماجراجویی فوق‌العاده رضایت‌بخشی را در یک عنوان با محوریت تکرارحلقه‌های زمانی، ایجاد کند.

Gamespot 100

شاید ستودنی‌ترین بخش عنوان Deathloop این باشد که چگونه می‌توان چیزهایی که به یکدیگر ربطی ندارند را ایجاد کنیم و سپس بین آن‌ها هماهنگی به‌وجود آوریم. بخش‌هایی در گیم‌پلی بازی که به نظر کاربردی ندارد، پس از مدتی تبدیل به بخشی از یک پازل بزرگ‌تر می‌شوند و زمانی که شما مشاهده می‌کنید که چگونه این بخش‌ها به یکدیگر ربط پیدا می‌کنند، آنگاه شاهد یک دستاورد بسیار بزرگ خواهید بود.

VG247 100

به عنوان یک تجربه‌ی تک‌نفره، Deathloop عنوانی بسیار کامل و سرگرم‌کننده است. همچنین قابلیت اختیاری چندنفره‌ی بازی نیز بسیار خوب عمل می‌کند. به‌طور کلی، Deathloop دقیقا همان چیزی است که من از آن انتظار داشتم. این بازی هم به عنوان یک ادامه‌ای بر بسیاری از مکانیک‌های Dishonored خوب عمل می‌کند، هم سبک خاص خودش را با شکل‌وشمایلی بسیار جذاب پیاده می‌کند.

God is a Geek 95

Deathloop یک شوتر اول‌شخص بدون ساختار فوق‌العاده است که پر از سلاح‌ها و قابلیت‌هایی است که بسیار سرگرم کننده و جذاب است.

Attack of the fanboy 95

Deathloop طراحی مراحل و دنیا سازی خارق‌العاده‌ی Arkane را در خود دارد و با داستانی جذاب و شخصی‌های عالی آن را فوق‌العاده‌تر کرده است. این عنوان شما را در یک حلقه‌ی تکرار زمان گیر می‌اندازد که شما حتی نمی‌خواهید از آن خارج شوید.

Gameinformer 90

Deathloop یک آشوب پر از خون و به‌هم ریختگی است. آشوبی که در آن بارها و بارها شکست خواهید خورد تا در نهایت موفق شوید. این موفقیت، نتیجه‌ی ساعت‌ها آزمایش، تکرار و دانش خواهد بود. تمامی این موارد در نهایت یک عنوانی را رقم می‌زند که می‌توان آن‌را به عنوان یکی از بهترین بازی‌های امسال نامید.

IGN Spain 80

آن دسته از افرادی که شدیدا علاقه‌مند هستند تا بیشتر با دنیای یک بازی آشنا شوند و وقتشان را صرف گوش‌دادن به دیالوگ‌های دشمنان و خواندن ایمیل‌های درون بازی کنند، بسیار خوش‌شانس هستند. زیرا Deathloop دقیقا از این نوع بازی‌ها است و می‌تواند ساعت‌ها شمارا سرگرم کند.

Gamingbolt 70

اگر شما علاقه‌مندید که یک بازی تکرار حلقه‌ی زمانی شامل خشونت زیاد و خون و خون‌ریزی باشد، Deathloop عنوان مناسبی برای شما خواهد بود. حتی با وجود مشکلات گوناگون بازی، حس رضایت‌مندی جذابی در یادگیری هر نقشه و به اتمام رساندن Assassination های بازی وجود دارد. 

میانگین نمرات این بازی در وب‌سایت متاکریتیک با 74 نقد و بررسی: 88