به گزارش گیمین‌گرویتی،  نشریه‌ی Famitsu تصاویری جدید از بازی Crisis Core: Final Fantasy VII – Reunion در کانال یوتیوب خود منتشر کرده است. این تصاویر بخشی از پوشش خبری مراسم Tokyo Game Show 2022 می‌باشند و می‌توان به وضوح در آن‌ها دید که گیم‌لی مبارزات چقدر نسبت به نسخه‌ی PSP بازی تفاوت دارد. به‌علاوه، تریلر موردبحث مکانیزم جدیدی از گیم‌پلی را معرفی می‌کند که به کمک آن می‌توان جلوی حملات مخصوص غول‌آخرها را گرفت.

 

 

Crisis Core: Final Fantasy VII – Reunion در ماه دسامبر منتشر شده و به نظر می‌رسد برای اجرای آن می‌توان روی سخت‌افزار نه‌چندان جدید هم حساب کرد. این بازی در تاریخ 13 دسامبر (22 آذر) برای Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS4/PS5 و PC و Nintendo Switch به‌صورت جهانی عرضه خواهد شد.

این عنوان نسخه‌ی بازسازی شده‌ی باکیفیت عنوان Crisis Core: Final Fantasy VII می‌باشد که پس از عرضه در دهه‌ی 2000 میلادی سروصدای زیادی به‌پا کرد. این بازی علاوه بر گرافیک کاملا بازسازی شده، شامل دیالوگ‌های بازضبط شده و آرنژمان جدید موسیقی متن خواهد بود تا بتواند داستان کلاسیک و محبوب پیش‌درآمد Final Fantasy VII را بازگو کند.