به گزارش گیمین‌گرویتی، کمپانی CD Projekt Red می‌گوید که هفته آینده در جریان قسمت جدید لایواستریم Night City از برنامه‌های خود برای Cyberpunk 2077 رونمایی خواهد کرد. در کنار بازی خود، این شرکت همچنین تأیید کرد که اطلاعات جدیدی در مورد انیمه Edgerunners که به زودی از شبکه نتفلیکس عرضه می‌شود را به اشتراک خواهد گذاشت. قسمت جدید برنامه Night City در تاریخ 6 سپتامبر برابر با 15 شهریور پخش خواهد شد.

بازی Cyberpunk 2077 در سال 2020 به دلیل عرضه نامطلوب خود به شهرت رسید. این عنوان دارای باگ‌های متعددی بود که برای رفع آنها نیاز به تعداد قابل توجهی پچ و آپدیت داشت. نسخه‌های PS5 و Xbox Series X|S بازی Cyberpunk 2077 در ماه فوریه امسال منتشر شدند و به نظر می‌رسد که توسعه بسته گسترش‌دهنده جدید این عنوان به صورت آنلاین به بیرون درز کرده باشد.

طبق گزارش‌ها، این بسته الحاقی بازیکنان را به Combat Zone و Sports Dome، دو منطقه غیرقابل دسترس در Night City می‌برد و جانی سیلورهند با صداگذاری کیانو ریوز، ممکن است نقش و حضور کمتری در آن داشته باشد. در مورد انیمه 10 قسمتی آتی این مجموعه با عنوان Edgerunners هم باید بگوییم که این سریال در 13 سپتامبر (22 شهریور) از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد. در خلاصه داستان این انیمه آمده است: «در یک دیستوپیا (شهری متضاد با مفهوم آرمان شهر) مملو از فساد و ایمپلنت‌های رباتیک، یک بچه خیابانی با استعداد اما بی‌پروا تلاش می‌کند تا به یک Edgerunner تبدیل شود: Edgerunner اصطلاحی است که به یاغی‌های مزدور حاضر در Night City گفته می‌شود. Trigger Studio وظیفه ساخت این انیمه را بر عهده دارد و موسیقی متن این اثر هم توسط آکیرا یامائوکا (سازنده افسانه‌ای موسیقی مجموعه بازی‌های Silent Hill) ساخته شده است.

انیمه Cyberpunk: Edgerunners اولین بار در سال 2020 توسط CD Projekt به عنوان نمایشی معرفی شد که به اتفاقات Cyberpunk 2077 گره می‌خورد اما همچنین مکان‌ها و شخصیت‌های اصلی و متمایز خود را به نمایش خواهد گذاشت.