می‌دانیم که Call of Duty Modern Warfare 2 آبان ماه پیش‌رو منتشر خواهد شد. اما این بازی تنها عنوان بزرگ از مجموعه‌ی Call of Duty نیست که برای انتشار در سال 2022 برنامه ریزی شده است چرا که Call of Duty: Warzone 2.0 نیز قرار است تا پایان سال جاری میلادی به دست هواداران برسد. با وجود این که هنوز از این بازی به‌طور رسمی رونمایی نشده است، شرکت Activision بر انتشار آن تا انتهای سال 2022 تاکید می‌کند.

به گزارش گیمین‌گرویتی، شرکت Activision طی تماس مالی اخیر خود که در آن به بحث درآمدها و برنامه‌های آینده در چارک اول سال مالی پرداخت، تاکید کرد که همچنان قصد دارد دنباله‌ی بازی Warzone را در سال 2022 منتشر کند. این عنوان در کنار دیگر عناوین Activision قرار دارد که امسال عرضه خواهند شد. مانند: World of Warcraft: Dragonflight ،World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic ،Overwatch 2، و همانطور که اشاره شد: Modern Warfare 2.

جزییات رسمی Warzone 2.0 تا کنون ناچیز بوده‌اند. با این وجود درزهای اطلاعاتی مختلفی سعی کرده‌اند مشخصات مختلف بازی را مشخص کنند. در کنار حالت جدید Strongholds و مکانیزم جدید بازجویی، نقشه‌ی کامل عنوان نیز لو رفته است و گفته می‌شود که نقشه‌ی دوم بازی نیز در دست ساخت قرار دارد که سال 2023 منتشر خواهد شد

برخلاف چیزی که ابتدا تصور می‌شد، بازی Call of Duty: Warzone 2.0 یک عنوان میان نسلی خواهد بود.