همانطور که از پیش تعیین شد، استدیو Sledgehammer Games امسال وظیفه‌ی ساخت نسخه‌ی جدید Call of Duty را به عهده دارد و باتوجه به اینکه بازی درسال جاری عرضه می‌شود، زمان معرفی آن بسیار نزدیک است. حتی باوجود‌ اینکه به صورت رسمی تاریخ دقیقی برای این معرفی درنظر گرفته نشده است، مشخص است که زمان معرفی آن فرا رسیده است. 

به گزارش گیمین‌گرویتی و به نقل از ویرایشگر سایت VGC آقای Andy Robinson، نسخه‌ی امسال بازی Call of Duty که فعلا با عنوان Call of Duty: Vanguard شناخته می‌شود، قرار است ماه آینده معرفی شود. این موضوع با معرفی Black Ops Cold War که در ماه آگست سال گذشته معرفی شد نیز همخوانی دارد. درواقع، تقریبا می‌توانیم اطمینان داشته باشیم که Vanguard نیز همانند Black Ops Cold War، ابتدا در بازی رایگان Call of Duty Warzone معرفی می‌شود. 

طبق شایعات، عنوان Call of Duty Vanguard قرار است در دوره‌ی جنگ‌جهانی دوم روایت شود و همانند بازی قبلی Sledgehammer Games از موتورگرافیکی Modern Warfare 2019 استفاده خواهد کرد.

همچنین لازم به ذکر است که اخیرا نسخه‌های آلفا از بازی Call of Duty: Vanguard در سایت Battle.net و فروشگاه PlayStation دیده شد، که تمامی این موارد نوید معرفی بازی در آینده‌ای نه چندان دور را می‌دهد.