به گزارش گیمین‌گرویتی، پنل انیمه BRZRKR: The Immortal Saga Continues در رویداد کامیک کان سن دیگو هم جزو حاضرین این مراسم بود و اعلام کرد که کمپانی Production I.G مجموعه انیمیشنی BRZRKR را که قبلاً مورد بررسی آزمایشی قرار گرفته بود را بطور رسمی تولید خواهد کرد. این پنل همچنین اعلام کرد که سازندگان در حال برنامه‌ریزی برای ساختن این انیمه در 2 فصل هستند. 
کمپانی نتفلیکس در ماه مارس 2021 اعلام کرده بود که حقوق مجموعه اصلی کتاب‌های مصور این مجموعه را از شرکت BOOM خریداری کرده و داستان آن را نیز بدین شکل توضیح داده است:

«BRZRKR یک حماسه درباره مبارزه 80هزار ساله یک جنگجوی جاودانه در طول زمان است؛ مردی که فقط به عنوان "B" شناخته می‌شود و نیمه فانی و نیمه خداست. او نفرین شده و مجبور به استفاده از خشونت شده و در این راه حتی سلامت عقلش را هم از دست داده است. اما پس از قرن‌ها سرگردانی در زمین، B ممکن است بالاخره یک هدف معین پیدا کرده باشد: کار برای دولت ایالات متحده برای مبارزه با دشمنان و تروریست‌های خشن و هر شخص دیگری که برای مردم زمین خطر بزرگی به حساب می‌آید. در ازای این کار B تنها چیزی را که می‌خواهد دریافت می‌کند: راز عمر بی پایان خود و راه درمان آن.»

نتفلیکس تأیید کرده که ابتدا این داستان را در یک فیلم سینمایی اقتباس می‌کند و سپس در یک مجموعه اسپین‌آف بصورت انیمه، ادامه اتفاقات آن را دنبال می‌کند. نتفلیکس اضافه کرد که این مجموعه انیمه‌ای با بررسی عناصر مختلف داستان، جهان BRZRKR را بیشتر گسترش خواهد داد. در این سریال کیانو ریوز نقش خود را دوباره اجرا می‌کند و شخصیت خود را صداپیشگی خواهد کرد.