به گزارش گیمین‌گرویتی، شرکت DC روز گذشته تریلری جدید از فیلم Black Adam با بازی Dwayne Johnson منتشر کرد. در این تریلر می‌توان دشمنانی که مقابل Black Adam می‌ایستند، دید. تریلر همچنان تاکید زیادی روی شخصیت ضدقهرمانانه‌ی Black Adam دارد.

بیشتر مدت زمان تریلر با تیم The Justice Society سپری می‌شود که سعی می‌کنند یک «اسب سرکش» که همان Black Adam است را دستگیر کنند. به خصوص شخصیت Dr. Fate با بازی Pierce Brosnan که ایندفعه قدرت‌های خود را نمایش می‌دهد و شخصیت Hawkman با بازی Aldis Hodge. به علاوه می‌توان مامور بی‌رحم دولت فدرال، Amanda Waller با بازی Viola Davis را دید که پیش از این در فیلم‌ Suicide Squad و سریال Peacemaker نیز حضور داشته است. به‌نظر می‌رسد Waller در این فیلم افسار The Justice Society را به‌دست دارد. گویا شرکت Warner Bros می‌خواهد با استفاده از شخصیت Waller دو فرنچایز را به هم نزدیک کرده و بین فیلم‌های نامرتبط DC ارتباطی برقرار کند.

 

 

 

 

به‌علاوه، در تریلر زیر می‌توان اولین کاندیدای نقش منفی اصلی فیلم را نیز دید؛ چند سکانس از تریلر، هیبتی شاخ‌دار را نشان می‌دهد که می‌تواند به شخصیت Sabbac اشاره داشته باشد. Sabbac رییس یک مافیای روسی ازن که قدرت یک اهریمن باستانی (یا همان نیروی شیطان) را در اختیار دارد. می‌توان در چند قاب او را درحال مبارزه با Hawkman دید اما خبری از Black Adam نیست.

بیشتر اوقات، تریلر به این می‌پردازد که Black Adam چه شخصیت خطرناک و متغیری دارد و اینکه چطور با قدرت او، می‌توان دنیا را نابود کرد یا نجات داد. Dwayne Johnson که آشکارا شخصیت کمدی خود را کنار گذاشته است، دیالوگ‌هایی مانند: «این قدرت‌ها هدیه نیستند، نفرینند» و یا «من در برابر هیجکس زانو نمی‌زنم» می‌گوید.

 

فیلم Black Adam به کارگردانی Jaume Collet-Serra، کارگردان اسپانیایی در تاریخ 21 اکتبر (29 مهر) در سینماها اکران خواهد شد.